“Aresztowania i zamordowanie Nizara Banata”- Nidal Hamad

“Aresztowania i zamordowanie Nizara Banata”- Nidal Hamad

Służby specjalne Autonomii Palestyńskiej dokonały zabójstwa znanego palestyńskiego opozycjonisty Nizara Banata.

Służby specjalne zaatakowały jego dom w Hebronie, w którym się ukrywał.

Kuzyn Nizara Banata mówił w mediach, że palestyńskie służby specjalne pobiły Nizara Banata pałkami, gdy spał w swoim łóżku. Następnie wywlekli go na zewnątrz, a niedługo później rząd Autonomii Palestyńskiej ogłosił, że ​​Nizar Banat zmarł zaraz po aresztowaniu.

Jest to zbrodnia, za którą odpowiada prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmoud Abbas i szefowie palestyńskich służb bezpieczeństwa, którzy otrzymują rzeczywiste i realne rozkazy od izraelskiego wywiadu wojskowego i amerykańskiej agencji wywiadowczej CIA.

My w okupowanej Palestynie walczymy na dwóch frontach. Pierwszy to front przeciwko syjonistycznej okupacji, a drugi przeciwko rządowi Autonomii Palestyńskiej i jej siłom bezpieczeństwa, które pracują dla służb specjalnych Izraela i występują przeciwko palestyńskiemu ruchowi oporu pod pretekstem utrzymania bezpieczeństwa i procesu pokojowego.

Warto wspomnieć, że palestyńska policja i wywiad wojskowy zostały przeszkolone przez amerykańskie służby specjalne oraz przez agentów wywiadowczych z reakcyjnych krajów arabskich pro amerykańskich, które mają długą i bogatą historię tortur i zabójstw.

Abyśmy mogli przygotować się do procesu wyzwolenia Palestyny, musimy raz na zawsze pozbyć się rządu Autonomii Palestyńskiej, ponieważ służy on syjonistycznej okupacji i jest przeszkodą na drodze do wyzwolenia naszego kraju.

Al-safsaf.com

Nidal Hamad

24.06.2021