Chłopiec Muhammad Aliwat (13 lat)

Chłopiec Muhammad Aliwat (13 lat), zaatakował w dzielnicy Silwan, w okupowanej Jerozolimie.

Dzisiaj, w sobotę 28-01-2023, Muhammad Aliwat przeprowadził atak na ,,izraelskich” żołnierzy w dzielnicy Silwan, w okupowanej Jerozolimie, stolicy arabskiej Palestyny.

Palestyński chłopiec Muhammad Aliwat, ma zaledwie 13 lat. Te krótkie kilka lat wystarczyło mu, aby po całym ucisku i udręce, które go dotknęły w życiu w wyniku syjonistycznego terroryzmu żydowskiego, chwycił za broń przeciwko okupantowi.

Muhammad Aliwat zaskoczył swoją rodzinę, rodziców i wszystkich znajomych tym, co zrobił, ponieważ jest jeszcze dzieckiem. Być może ,,izraelscy” okupanci nie byli zaskoczeni, ponieważ wiedzą, że nadchodzące pokolenia Palestyńczyków urodzonych pod bagnetami i terrorem syjonistów będą groźniejsze i bardziej zdeterminowane w dążeniu do wolności niż ich poprzednicy.

W wyniku ataku dwóch ,,Izraelczyków” zostało rannych. Jednym z nich jest oficer ,,izraelskiej” armii okupacyjnej.

13-letni Muhammad Aliwat został ranny, a jego obrażenia określono jako poważne.

Muhammad Aliwat został aresztowany przez ,,izraelską” armię okupacyjną, a jego los pozostaje nieznany.

Pytanie do syjonistów, ich przywódców i ich krwawego i okupacyjnego ,,izraelskiego” społeczeństwa:
Gdyby nie wasze masakry i terror w okupowanej Palestynie, nie widzielibyśmy 13-letniego palestyńskiego chłopca niosącego pistolet w tornistrze i idącego pomścić palestyńskie, który padły pod kulami syjonistycznego terroryzmu.

Wy syjoniści, a razem z wami USA i Organizacja Narodów Zjednoczonych, jesteście odpowiedzialni za to, co dzieje się w okupowanej Palestynie od czasu okupacji palestyńskiej ziemi i powstania „Izraela” w 1948 roku.

al-safsaf.com
Nidal Hamad
28-01-2023