Dopuszczalny terroryzm i hipokryzja prawna – Nidal Hamad

Podczas niedawnej syjonistycznej agresji na Gazę całe rodziny zostały zbombardowane, eksterminowane i wymordowane. Usłyszymy ich nazwiska być może, co roku, z okazji rocznicy pamięci o syjonistycznych masakrach w Gazie w maju 2021 roku. Niektóre z eksterminowanych rodzin w Gazie pozostawiły po sobie dzieci, bez rodziców, bez żywiciela rodziny i bez schronienia.

Wszystkie te zbrodnie są zbrodniami wojennymi i zbrodniami przeciwko ludzkości, ale ponieważ przestępca jest syjonistycznym Żydem, to nikt na tym świecie nie może pociągnąć go do odpowiedzialności. Jak we wszystkich poprzednich latach, które były świadkami ohydnych syjonistycznych zbrodni, masakr popełnionych na Palestyńczykach, Libańczykach, Egipcjanach, Jordańczykach i Syryjczykach.

Oznacza to, że syjonista ma prawo do tego, do czego nikt inny nie ma prawa. Syjonista ma prawo kopać nogą prawo międzynarodowe, a „izraelscy” żołnierze grają w piłkę nożną i kopią głowy palestyńskich dzieci zamiast piłek, bez odpowiedzialności, kary czy procesu.

Kto odważyłby się tak postąpić z amerykańskim dzieckiem?

A kto ośmieli się prosić Niemcy, Wielką Brytanię, Francję i wszystkie kraje europejskie o pociągnięcie Izraela do odpowiedzialności i postawienie izraelskich przestępców przed trybunałem w Hadze?.

Nikt nie odważy się zabrać głosu ani żądać, by „Izrael” został osądzony i zbojkotowany. Każdy kraj, każdy władca i każda osoba na świecie z wyjątkiem „izraelskich” syjonistycznych Żydów może zostać pociągnięta do odpowiedzialności i ukarana.

Spójrz na Białoruś i incydent z aresztowaniem opozycjonisty po awaryjnym lądowaniu samolotu w Mińsku.

Spójrz na zniszczenie Iraku, Afganistanu, Libii i Syrii.

Spójrz na próby przejścia Libanu przez sankcje gospodarcze. Spójrz na blokadę Iranu, Wenezueli, Kuby itd.

To świat rządzony przez Stany Zjednoczone zgodnie z ich wizją polityki wojny i kata.

Jeśli wsadzimy palestyńskie ofiary do pociągu, który wyrusza z syjonistycznego Knesetu w okupowanej Jerozolimie, to długo pojedzie zanim dotrze do ostatniego przystanku przed amerykańskim Białym Domem w Waszyngtonie, ponieważ skala zbrodni i masakr syjonistycznych jest stara i bardzo duża.

Żaden syjonistyczny Izraelczyk nie będzie ścigany, dopóki Stany Zjednoczone, Niemcy, Wielka Brytania, Francja i NATO będą silne i zaangażowane w bezpieczeństwo „Izraela”, i dopóki będą i usprawiedliwiać jego zbrodnie, mówiąc, że Izrael ma prawo do samoobrony.  Będzie to trwać tak długo, jak świat będzie zależny od imperialistycznych potęg kapitalistycznych.

Te są pro syjonistyczni ludzi nie szanują ofiar narodu palestyńskiego i z uporem powtarzają kłamstwa Izraela, że rakiety Hamasu, spadły w Gazie i zabiły palestyńskich cywilów”. Imperialistyczne mocarstwa z USA, na czyli zachęcają Izrael popełnienia masakr w Gazie.

Nidal Hamad

27-05-2021

Dopuszczalny terroryzm i hipokryzja prawna