Dzień Dziecka – Nidal Hamad

Pierwszego czerwca na świecie obchodzony jest Dzień Dziecka

 Ojcowie i matki traktują swoje dzieci na podstawie tego, że są nadal dziećmi, bez względu na to, ile mają lat. I tak będą postępować ze swoimi dziećmi aż do śmierci.

W Palestynie nie pamiętam, żeby któregoś dnia Dzień Dziecka był normalny dla Palestyńczyków, tak jak jest dla reszty narodów świata. Zawsze jest smutny i zabarwiony krwią palestyńskich dzieci, które zostały zabite i zranione przez terrorystyczną, syjonistyczną izraelską machinę wojenną.

W Palestynie są tysiące sierot. Izrael zabił ich matki i ojców.

W Palestynie są tysiące niepełnosprawnych dzieci, ponieważ bomby, rakiety i kule Izraela uczyniły je niepełnosprawnymi fizycznie.

W Palestynie setki dzieci przetrzymuje się w więzieniach bez procesów i bez postawienia zarzutów, z wyraźnym naruszeniem prawa międzynarodowego.

W Palestynie i w Strefie Gazy, która jest oblegana ze wszystkich stron przez prawie 15 lat, izraelska armia praktykuje państwowy terroryzm przeciwko ludności palestyńskiej, zabijając, niszcząc i dokonując masakr, oraz usprawiedliwiając swoje zbrodnie i pod pretekstem ścigania palestyńskiego ruchu oporu.

Izrael zawsze znajduje kogoś, kto się z nim zgadza się i akceptuje jego usprawiedliwienia, dla zbrodni, oraz nie chce przeszkadzać międzynarodowemu lobby żydowskiemu i administracji amerykańskiej.

W maju 2021 roku, podczas 11 dni brutalnej izraelskiej agresji na Strefę Gazy, syjoniści zabili 248 Palestyńczyków, w większości cywilów, w tym 66 dzieci, które zginęły w swoich domach. Jeśli dziecko nie może znaleźć bezpieczeństwa w swoim domu, swoim łóżku, na ulicy, szkole, placu zabaw, plaży i parku rozrywki, to gdzie go znajdzie?.

Być może w grobie i pod opieką Boga.

O cierpliwy i niezłomny narodzie Palestyny!

Przekazuje swoją miłość do waszych zmarłych i żyjących dzieci podczas Międzynarodowego Dnia Dziecka.

 Moja miłość, pokój i przymierze jest dla 66 palestyńskich dzieci zabitych w Gazie w maju 2021 roku, i dla wszystkich dzieci Palestyny ​​zabitych przez syjonistyczną armię, policję i osadników żydowskich od 1948 do 1.06. 2021 roku.

Nidal Hamad

1-06-2021