Gaza jest pod ostrzałem i przeciwstawia się syjonistycznemu terroryzmowi.

Pisał Nidal Hamad: Gaza jest pod ostrzałem i przeciwstawia się syjonistycznemu terroryzmowi.
Podczas nazistowskiej okupacji Europy narody całego kontynentu stawiały opór nazistowskim zbrodniarzom. Cała Europa nadal pamięta o tych, którzy zginęli za wolność.
„Ciao Bella Ciao”, który jest hymnem włoskich partyzantów, wciąż rozbrzmiewa pod niebem Włoch i świata ku czci męczenników, bojowników i wolnych ludzi świata, w tym wolnych palestyńczyków, którzy walczą z syjonistycznym terroryzmem wspieranym przez Stany Zjednoczone i NATO.

Syjonizm jest także wspierany przez niektóre reakcyjne reżimy arabskie, takie jak Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty, Bahrajn i Oman. Podobnie inne reakcyjne arabskie reżimy arabskie po cichu mają doskonałe stosunki z „Izraelem” i są bezpośrednio powiązane z syjonizmem. Są to władzy: Egipt, Jordania i Maroko.
Palestyńczycy walczyli przez ostatnie 100 lat, najpierw z brytyjskim kolonializmem,z żydowskim syjonizmem i osadnictwem, a od 1948 roku do dziś walcza z izraelska okupacja.
Bitwa o Gazę, jest kontynuacja obrony meczetu, Al-Aksa w Jerozolimie i Sheikha Jarraha.
Pomimo ciężkich strat wśród ludności cywilnej, palestyński naród nie zaprzestał walki o wyzwolenie, powrót do domów.
Pewnego dnia na sali sądowej wprowadzimy syjonistycznych zbrodniarzy do klatek, tak jak zrobiono z nazistowskimi zbrodniarzami po zakończeniu II Wojny Światowej.

Ostatnie i najnowsze statystyki dotyczące syjonistycznej agresji na Strefę Gazę:

Obrona cywilna w Gazie powiedziała, że ​​dziesiątki ludzi zginęło, zostało rannych lub zaginęło podczas masakry w dzielnicy Al-Wehda. A ocalałych znaleziono wśród gruzów zniszczonych budynków w okolicy.
Nadal trwają operacje ratowania ofiar przez pogotowie ratunkowe i zespoły obrony cywilnej spod gruzów zniszczonych budynków przy ulicy Al-Wehda.
Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Ashraf Al-Qudra stwierdził, że liczba ofiar ataków izraelskich sił okupacyjnych w dzielnicy Al-Wehda sięgnęła ponad 20 zabitych i około 50 rannych, w większości kobiet dzieci.
Według mediów
izraelska armia doszczętnie zniszczyła okolicę i nie ostrzegła ludności cywilnej, że zbombarduje to miejsce, tak jak wtedy, gdy zniszczyła wieżę Al-Galaa, gdzie mieściły się biura prasowe telewizji satelitarnej Al-Jazeera, a także palestyńskich mediów. Rzecznik izraelskiej armii kłamie, mówiąc, że ostrzegł palestyńska ludność przed rozpoczęciem bombardowania.
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Gazie zaapelowało do świata o wysłanie sprzętu ratunkowego w celu wydobycia ofiar z gruzów.
Rzecznik palestyńskiego Ministerstwa Zdrowia w Gazie stwierdził, że w wyniku trwającej agresji na Gazę zginęło 181 osób, w tym 52 dzieci, 31 kobiet i 1225 rannych, a oczekuje się, że liczba ta będzie rosnąć”

Nidal Hamad
al-safsaf.com
16-05-2021