Gwałty w wiosce Al-Safsaf – Nidal Hamad

Dziś piszę o gwałcie na trzech kobietach w naszej wiosce Al-Safsaf, który miał miejsce 28 października1948 roku. Tej zbrodni dokonali zbrodni żydowscy bandyci i terroryści z syjonistycznych bojówek Haganah i Irgun. Ci terroryści przybyli z Europy i USA do Palestyny z pomocą brytyjskiego rządu, aby skolonizować arabską Palestynę.

Wioska Al-Safsaf jest miejscem urodzenia moich dziadków i rodziców i znajduję się w Górnej Palestyńskiej Galilei, przy starożytnym górzystym miastem Safad. Podczas atak na Al-Safsaf 28 października 1948 roku bojówki syjonistów dopuściły się ohydnych zbrodni i masowych egzekucji na palestyńskiej ludności cywilnej, a także popełniły trzy gwałty kobietach z wioski.

Syjoniści przyznali się do wspomnianych zbrodni i gwałtów dopiero w czerwcu 2019 roku, tzn. po 71 lat po ich dokonaniu, a wcześniej zawsze im zaprzeczali.

Nie mogę opublikować nazwisk tych trzech kobiet, ponieważ zwyczaje i tradycje ludności palestyńskiej wsi tego zabraniają ze względów związanych z honorem rodziny i klanu. To oczywiście bardzo niefortunna sprawa, bo gdyby udało się opublikować nazwiska, nagrania i zeznania z ust samych ofiar, zostałyby one na zawsze namacalnym dowodem potępiającym zbrodniczych syjonistycznych Żydów za ich haniebne masakry w arabskiej Palestynie. Ta sprawa mogłaby być również przedstawiona w sądzie dla międzynarodowych zbrodniarzy wojennych w Hadze, pomimo kontroli Amerykanów i syjonistów, oraz ich zwolenników nad sędziami i decyzjami tego trybunału.

Nidal Hamad

20-08-2021