Izraelscy żołnierze pozwolili rannemu Palestyńczykowi wykrwawić się na śmierć.

Fadi Washha

Izraelscy żołnierze pozwolili rannemu Palestyńczykowi wykrwawić się na śmierć.
Tak stało się z Palestyńczykiem Fadi Washha, z miasta Birzeit, który zmarł dziś 2.06.2021 roku, na północ od Ramallah.
Fadi dwa tygodnie temu został ranny podczas starć między palestyńskimi demonstrantami a izraelskimi żołnierzami na wojskowym punkcie kontrolnym Beit El. Izraelscy żołnierze nie pozwolili aby ambulans medyczny przyjechać do niego i pozwolili mu się wykrwawić, co stało się przyczyna jego śmierć po dwóch tygodniach.
Dziś, w środę, 2 czerwca 2021, palestyńskie Ministerstwo Zdrowia ogłosiło śmierć Fadi Sadiq Musa Washha (34 lata), z miejscowości Birzeit, na północ od Ramallah. Został postrzelony przez syjonistycznych okupantów przy północnym wejściu do miasta Al-Bireh. Izraelscy żołnierze celowo utrudniali transport rannego Palestyńczyka.
Washha został postrzelony w głowę podczas starć, które wybuchły przy północnym wjeździe do miasta Al-Bireh i pozostał na oddziale intensywnej terapii w wyniku ciężkich obrażeń, zanim dziś ogłoszono jego śmierć.
Męczennik Washha został w przeszłości kilkakrotnie postrzelony przez izraelskich żołnierzy i spędził w więzieniach okupacyjnych 8 lat, w tym 5 nieprzerwanie.
Był studentem Uniwersytetu Birzeit na Wydziale Nauk Politycznych.
Tak wygląda błogosławiony izraelski terroryzm syjonistyczny wspierany od dziesiątek lat przez Stany Zjednoczone i Europę. Syjonistyczną okupację można powstrzymać tylko przez jej zniszczenie, usunięcie i zakończenie raz na zawsze.
Współczesne Gestapo jest izraelskie i syjonistyczne, a izraelski żołnierz na zdjęciu jest emigrantem i Żydem pochodzenia etiopskiego. Kolor skóry wśród syjonistycznych morderców nie odgrywa żadnej roli. Nie jest też ważne czy syjonista należy do partii lewicowej lub prawicowej. Wszyscy są tacy sami pod względem rasizmu, nienawiści i zbrodni przeciwko Palestyńczykom.

al-safsaf.com
Nadal Hamad
2.06.2021