Jaki zły jest ten świat – Nidal Hamad

Jaki zły jest ten świat
W jaki sposób przez ponad siedemdziesiąt lat temu banda złodziei, morderców i zbrodniczych syjonistów przekonała świat, że Palestyna jest pustynią bez ludzi.
A oni (syjonistyczni Żydzi) uczynili z niej raj na ziemi.
Wielka Brytania zna odpowiedź, jak również cala Europa i USA.
Zachodnie mocarstwa nie chciały Żydow u siebie.
Dlatego część europejskich Żydów zabili niemieccy naziści, a drugą część Wielka Brytania i Francja wysłały do Palestyny, dzięki współpracy z syjonistami.
Do dziś jest wielu ludzi na tym świecie, którzy są nadal przekonani o słuszności i szczerości syjonistycznego kłamstwa.
Ten świat jest jak cmentarz ciemności dla ludzkości i ludzkiego sumienia.
Ten świat nie jest ich, ale nasz.
Odzyskamy wolność dla Palestyny.
Palestyńczycy powrócą do swoich domów, z których zostali wypędzeni w wyniku czystek etnicznych, terroru i ucisku w 1948 roku.
Nie pytajcie mnie, co z małymi syjonistycznymi osadnikami, i syjonistycznymi mordercami, którzy urodzili się w syjonistycznych koloniach w moim kraju – okupowanej Palestynie.
Ale zapytajcie o to izraelskich i międzynarodowych syjonistycznych przywódców.
Mają odpowiedź i może mają plan B.

-Musimy zrozumieć naturę partnerstwa i strategicznego sojuszu między byłym kolonialnym Zachodem i jego późniejszym spadkobiercą, Stanami Zjednoczonymi Ameryki, z ruchem syjonistycznym.

USA i Zachód, podobnie jak Wielka Brytania i Francja, chciały silnej bazy wojskowej i obcej kolonii w sercu arabskiej krainy. A syjonistyczny ruch żydowski marzył o założeniu narodowy państwa lub ojczyzną dla Żydów w Palestynie.
Europejczycy chcieli wypędzić Żydów z Europy. Pomiędzy tymi wszystkimi istniała koordynacja i sojusz przeciwko żydowskim nie syjonistycznym ofiarom w Europie.
Żydzi syjonistyczni przybyli do Palestyny z europejskimi krajami i pod osłoną kolonialnej Wielkiej Brytanii, prześladowali i zabijali Palestyńczyków, wypędzali ich ze swoich ziem i okupowali ich ojczyznę. Następnie Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła uznanie państwa żydowskiego – Izraela – na dużej części ziemi Palestyny.
Zachodnia myśl kolonialna, niemiecko-nazistowsko-hitlerowska i europejska myśl faszystowska, we współpracy z międzynarodowym ruchem syjonistycznym, były tymi, którzy założyli „Izrael” i zaatakowali ludność Palestyny, powodując jej ciągłą tragedię od 1948 roku.
Do dziś nic nie zmieniło nadal walczymy z tymi wszystkimi.

Trzy frakcje Europejczyków pomogły syjonistycznym Żydom w przejęciu kontroli nad Palestyną
Pierwsza: to ci którzy ich nienawidzili i chcieli się ich pozbyć z Europy.
Druga: to ewangeliczni protestanci, którzy wierzą, że Jezus Chrystus nie powróci, jeśli Żydzi nie będą mieszkać w Palestynie.
Trzecia: przywódcy Wielkiej Brytanii i Francji, którzy aspirowali do zainstalowania bazy wojskowej w Palestynie w celu kontrolowania świata arabskiego.
Chcieli aby Izrael został największym lotniskowcem zachodniego kapitalistycznego imperializmu. Pożno ster nad lotniskowcem przejyli równie imperialistyczne Stany Zjednoczone.
Podsumowując i zaprzeczając narracji żydowsko-syjonistycznej:
Gdyby w Palestynie nie było narodu palestyńskiego tzn rdzennej ludności, minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Arthur Balfour nie wspomniałby w nienawistnej obietnicy z 1 listopada 1917 roku, że ustanowienie żydowskiego państwa w Palestynie ma nie wpłynić na prawa rdzennej ludności.
Brytyjski rząd oczywiście kłamał, gdyż doskonale wiedział, ze wraz z syjonistycznym osadnictwem pojawi się przemoc i prześladowanie Palestyńczyków, masakry, likwidacje i czystki etniczne.
Rdzenni mieszkańcy Palestyny to Palestyńczycy którzy mieszkają tam od kilku tysięcy lat.
Palestyńczycy to naród który nigdy nikomu się nie poddał. To naród który kocha swój kraj i uważa swoją Ojczyznę za najbardziej świętą ziemię na świecie.

al-safaf.com

1-03-2021