Komentarz do wyników syjonistycznych wyborów parlamentarnych w „Izraelu”.

Wyniki ,,izraelskich” wyborów parlamentarnych pokazały, że syjonistyczne społeczeństwo w okupowanej Palestynie wzmacnia swoją skrajnie prawicową orientację w każdych wyborach, które odbywają się tam od dziesięcioleci. W rzeczywistości nie jestem tym zaskoczony, ponieważ społeczeństwo ,,izraelskie” jest rasistowskim, faszystowskim, kolonialnym, wojskowym i mafijnym społeczeństwem.
Opiera się przede wszystkim na nienawiści do Arabów i Palestyńczyków, a na drugim na dyskryminacji nawet samych Żydów. Jest to społeczeństwo apartheidu i rasizmu, które praktykuje czystki etniczne przeciwko Palestyńczykom od czasu ustanowienia Izraela w okupowanej Palestynie w 1948 roku.
Te wyniki wyborcze są prawdziwe i dobrze ilustrują, jakie jest społeczeństwo syjonistyczne, jego sposób myślenia i życia w kraju, o którym wie, że nie jest jego krajem i że jest w nim elementem tymczasowym dzięki swojej przewadze wojskowej i otwartemu poparciu Zachód. Tutaj też musimy wziąć pod uwagę, że społeczeństwa europejskie i amerykańskie zwracają się w prawo, a w niektórych krajach wybory wygrały skrajnie prawicowe partie, i politycy tacy jak Netanjahu i Ben Gavir.
W syjonistycznym państwie okupacyjnym, pod pretekstem palestyńskiego terroryzmu zwyciężyły partie skrajnie prawicowe , a w Europie podobne partie i zwyciężyły pod ochrony przed uchodźcami, islamofobii i tak dalej.
Nas, ludu Palestyny, nie obchodzi, kto wygrywa, a kto przegrywa, ponieważ „izraelscy” urzędnicy, politycy i wojskowi to terroryści, mordercy, okupanci i międzynarodowi zbrodniarze wojenni.
Jeśli chodzi o nas, Palestyńczyków, musimy skupić się na zjednoczeniu naszego narodu i jego sił, oraz na skutecznym uprawianiu walki we wszystkich jej formach o wyzwolenie, powrót i niepodległość.

al-safsaf.com
Nidal Hamad
7-11-2022

https://www.facebook.com/groups/palestynapopolsku