Naród Palestyński ​​nie powtórzy błędu amerykańskich Indian – Nidal Hamad

 

Syjonistyczne i terrorystyczne państwo izraelskie nie uznaje prawa międzynarodowego i popełnia zbrodnie wojenne w palestyńskiej Strefie Gazy

Nie jest to niczym nowym dla przywódców ruchu syjonistycznego i „izraelskiego” państwa okupacyjnego.

Wszyscy przywódcy ruchu syjonistycznego i przywódcy „Izraela” potwierdzali w swoich wspomnieniach, że gdyby nie terroryzm, masakry, zbrodnie i przemoc, państwo „Izrael” nie zostałoby ustanowione i nie byliby w stanie wypędzić rdzennych Palestyńczyków z ich miast i wiosek

Brutalne siły „izraelskie” dokonują prawdziwego ludobójstwa w Palestynie, zwłaszcza w Strefie Gazy, która jest największym otwartym więzieniem na świecie. Od tygodnia w Strefie Gazy zginęły 192 osoby, w tym 58 dzieci i 34 kobiet.

„Izraelski” syjonistyczny Żyd ma prawo do tego, do czego nikt inny nie jest uprawniony. A Europa i Stany Zjednoczone Ameryki zgłosiły się na ochotnika do obrony „Izraela” i usprawiedliwienia jego zbrodni koniecznością samoobrony i prawem do obrony wiecznego zagrożenia państwa syjonistycznego.

W jaki sposób palestyńska broń zagraża syjonistycznej broni nuklearnej?

Palestyńczycy nie posiadają bron atomowej ani najnowszych rodzajów broni konwencjonalne. Posiadają jedynie wolę walki, wiarę w słuszną sprawę, determinacje i więzi rodzinnej, które to są silniejsze niż broń jądrowa.

Syjoniści celowo zabijają cywilów i wyrządzają im wielkie materialne szkody.

„Izraelska” armia bezwstydnie bombarduje dzielnice mieszkalne, szkoły i ośrodki zdrowia.

„Izraelski” rząd popełnia zbrodnie przecieków ludzkości. To coś więcej niż zbrodnie wojenne, ponieważ w Palestynie nie toczy się żadna wojna, tylko trwa masakra nieuzbrojonych cywilów, którzy są zabijania przez izraelską armię i policję na ulicach miast i wioskach palestyńskich.

Organizacja Narodów Zjednoczonych i cala społeczność międzynarodowa są odpowiedzialne za katastrofę narodu palestyńskiego i narodziny syjonistycznego państwa okupacyjnego na ziemi palestyńskiej.

Syjonizm jest ideologią terrorystyczną, rasistowska, faszystowską i kolonialną.

Palestyna zatriumfuje, bez względu na to, jak brutalna i krwawa jest „izraelska” ofensywa i jakie zbrodnie popełnią „Izraelczycy”, mając ochronę USA i NATO. Bez względu na to, jak długo będzie trwała walka, syjoniści nie pozostaną w Palestynie.

Palestyńczycy mieszkają na swojej ziemi od ponad 4 tysięcy lat, kiedy to powstało starożytne państwo Kanaan. Palestyna jest ziemia proroków i świętych.

Syjoniści w Sojuszu z Wielką Brytanią i poparcia USA i Zachód ustanowili w 1948 roku kolonialny twór zwany „Izraelem”. Ale syjoniści wiedzą że Palestyńczycy nie pozwolą, aby naród palestyński został zamordowany jak amerykańscy Indianie,, czarnoskórzy Buszmeni w Republice Południowej Afryki i Namibii, czy australijscy Aborygeni.

Nidal Hamad 17-05-2021

Naród Palestyński ​​nie powtórzy błędu amerykańskich Indian – Nidal Hamad