Nasze dzieci są ofiarami izraelskiego terroryzmu

Nasze dzieci są ofiarami izraelskiego terroryzmu, wspieranego i usprawiedliwianego przez Europę Zachodnią i Stany Zjednoczone.

Ta trójka palestyńskiego rodzeństwa jest uważana przez rząd „Izraela” wraz z administracją amerykańską i europejskimi rządami za terrorystów. ,,Izraelskie” samoloty wojskowe zbombardowały dzisiaj o świcie domy cywilów w Gazie, ponieważ rzekomo stanowią oni zagrożenie dla istnienia ,,Izraela”.

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden i jego globalna banda, zwłaszcza europejska, wiedzą, że ci zabici palestyńscy cywile byli po prostu niewinnymi dziećmi, które spały w swoich łóżkach zeszłej nocy w Gazie. Po ,,izraelskim” ataku zamieniły się w kawałki mięsa, które strawił ogień amerykańskich, zachodnich, i „izraelskich” bomb.

Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby to były ukraińskie dzieci, które zostały zbombardowane przez rosyjskie samoloty?.

Zachodnie media i politycy nie przystawaliby o tym mówić przez najbliższe miesiąc.

Zbrodnia przeciwko ludzkości w Gazie została popełniona przez ich strategicznego sojusznika „Izrael”, a są ofiarami, palestyńskie dzieci i cywile.

Zachód jak zwykle ​​nie potępią tego ani nie zwrócą na to uwagi. Przez to stawia się po stronie wrogów Palestyny ​​i to jest oczywista prawda.

Do diabła z ,,izraelską” okupacją i całym obozem pro-syjonistycznym, zaczynając od zaawansowanej bazy „Izrael” po czubek jego zatrutej głowy w Waszyngtonie, Londynie, Berlinie i Brukseli. To są sponsorzy syjonistycznego, żydowskiego, terrorystycznego państwa okupacyjnego nazywającego się ,,Izrael”.

Chwała i wieczność męczennikom i naszym niewinnym ofiarom. Nasze palestyńskie dzieci to rajskie ptaki.

Nie śpijcie i nie dajcie zasnąć oczom okupantów. Krew za krew, głowa za głowę, żołnierz za dziecko i żołnierka za kobietę , a żydowski osadnik za życie zabitych palestyńskich bojowników.

Nich żyje wolna, arabska Palestyna.

Nidal Hamad

al-safsaf.com

9-05-2023