Nie zostaniemy nowymi Indianami

Wyobraź sobie siebie na miejscu ojca i matki tego palestyńskiego dziecka

Syjonistyczni okupanci przychodzą i aresztują Twoje dziecko na Twoich oczach i wyciągają je z Twoich rąk i nie możesz się sprzeciwić, bo jeśli to zrobisz, zastrzelą Cię na miejscu.

To żydowsko-syjonistyczne państwo Izrael, stoi ponad prawem międzynarodowym i nie respektuje praw człowieka, mimo to Zachód ogólnie uważa Izrael za oazę demokracji na Bliskim Wschodzie.

Syjonizm to barbarzyński faszystowski towar, który w latach czterdziestych XX wieku został eksportowany na Arabski Wschód.

Terrorystyczny „Izrael”, mający globalny immunitet, nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za swoje zbrodnie. Otacza go amerykańska i europejska opieka.

W maju 2021 roku. „Izraelskie” siły okupacyjne rozpoczęły trzydziestodniowy niszczycielski atak na Strefę Gazy. Miasto Gaza zostało ponownie zniszczone przy użyciu wszelkiego rodzaju broni, bez rozróżnienia na cele cywilne i wojskowe, jak to było w zwyczaju izraelskich ataków na Palestyńczyków i Arabów.

Zniszczone zostały budynki, szkoły, przychodnie lekarskie, domy mieszkalne, sklepy, biura prasowe, szpitale, karetki pogotowia i wozy strażackie.

Budynki mieszkalne były bombardowane i niszczone bezlitośnie. Są zdjęcia i nagrania video z tych barbarzyńskich ataków. Izraelska armia zmasakrowała cywilów palestyńskich, zabiła i zraniła w ciągu 30 dni kilka tysiące Palestyńczyków.

Stany Zjednoczone, Unia Europejska uznały to wszystko za „izraelską” samoobronę!

To są podwójne standardy moralne zachodnioeuropejskiej i amerykańskiej polityki.

Nie będzie wyzwolenia Palestyny ​​i likwidacji okupacji syjonistycznej, dopóki Stany Zjednoczone będą silne i będą rządzić światem. Jestem temu całkowicie przeciwny.

Dlatego musimy walczyć i nigdy się nie poddawać.

Dzięki naszej walki pokonamy Izrael i Stany Zjednoczone.

Nie zostaniemy nowymi Indianami.

Nidal Hamad

29-03-2022