Niemcy prowadzą politykę wrogą narodowi palestyńskiemu i stoją po stronie „Izraela”.

Pisałem wcześniej kilka razy w poprzednich okresach, że Niemcy prowadzą nikczemną i wrogą politykę wobec narodu palestyńskiego i jego słusznych praw, oraz ślepo popierają „Izrael”, który jest syjonistycznym państwem okupacyjnym.
Od zakończenia II Wojny Światowej i pokonania nazizmu kolejne rządy Niemiec popierają ruch syjonistyczny i państwo „Izrael”.
Niemcy dostarczają ,,Izraelowi” broń, technologię i pełne wsparcie we wszystkich jego formach, a także pieniądze wzięte od niemieckich podatników, i nadal hojnie przekazują je ,,izraelskim” rządom który wykorzystuje je do zasiedlania okupowanej ziemi palestyńskiej, oraz do mordowania i aresztowań Palestyńczyków.
Kilka dni temu ,,izraelscy” żołnierze zabili Shireen Abu Aqleh – reporterkę kanału satelitarnego Al-Jazeera w okupowanej Palestynie, oraz zranili jej kolegę, palestyńskiego dziennikarza i producenta medialnego Ali Al-Samudi.
Jak widać niemieccy naziści eksterminowali europejskich Żydów, a obecne kolejne rządy Niemiec uczestniczą wraz z „Izraelem” w eksterminacji Palestyńczyków.
Pod koniec tego tygodnia w Niemczech miało odbyć się wiele działań palestyńskich, szczególnie w stolicy Berlinie, w celu upamiętnienia palestyńskiej Nakby i 74 rocznicy okupacji Palestyny. Ale władze niemieckie zabroniły Palestyńczykom demonstracji i protestów z powodu, że są będą rzekomo antysemickie.
Niemcy wiedzą, że Palestyńczycy są Semitami.
Niemcy także wiedzą, że od średniowiecza elity niemieckie i duża część narodu niemieckiego były antysemickie.
Również dziś wielu Niemców jest wrogo nastawionych do Żydów, a w Niemczech antysemityzm kwitnie. Niemcu nienawidzili Żydów za to, że są Żydami, podczas gdy my Palestyńczycy jesteśmy wrogo nastawieni do „izraelskiej” okupacji i ruchu syjonistycznego, który stworzył, Izrael”.
Organizacja Narodów Zjednoczonych latach siedemdziesiątych XX wieku uznała syjonizm za formę rasizmu. Ale pi upadku Związku Radzieckiego amerykańska administracja zmusiła wiele krajów świata i ONZ do anulowania tej decyzji.
Wsparcie, Izraela ” przez kolejne rządy Niemiec jest hańbą dla narodu niemieckiego. Niemcy nie szanują setek tysięcy swoich obywateli pochodzenia palestyńskiego i arabskiego.
Robią to wszystko to dla kilku tysięcy niemieckich Żydów, którzy zresztą uważają siebie za Izraelczyków, a nie za Niemców.

al-safsaf.com
Nidal Hamad
15-05-2022

https://www.facebook.com/100080965116549/videos/436372024567502