Prawda o brutalności polskich syjonistycznych Żydów

Prawdą jest, że polscy Żydzi zbudowali “Izrael” i prawdą jest, że większość syjonistycznych żydowskich osadników była z Polski. Terroryści, agresorzy i najeźdźcy, którzy podbili Palestynę i o których kiedyś z wielką dumą mówiły i pisały polskie media, pochodzili z Polski i zbudowali Izrael. Lecz to nie cała prawda, o której polski media nie piszą ani słowa.

Nie piszą, że w Palestynie byli Palestyńczycy, których zamordowali Żydzi syjoniści z Polski.

Nie piszą, że Żydzi z Polski ukradli ziemię i domy Palestyńczyków.

Większość z tych syjonistycznych terrorystów zostawiła swoje domy w Polsce w latach 1930 – 1948 roku. Następna fala polskich Żydów trafiła tam w latach 1950-1970. Dotyczy to również innych krajów europejskich, a zwłaszcza socjalistycznych Europy Wschodniej i Związku Radzieckiego.

Ze Związku Radzieckiego pochodzi największa fala imigrantów i osadników żydowskich czasów najnowszych, którzy przybyli do “Izraela” w czasach, „pieriestrojki” Michaiła Gorbaczowa i po upadku Związku Radzieckiego w 1991 roku.

W okupowanej Palestynie, czyli w (Izraelu), po 1948 roku większość Żydów mówiła po polsku, a od 1990 roku najwięcej Izraelskich Żydów mówi po rosyjsku. Ten sztucznie stworzony naród nazwał siebie ludem “Izraela”. Rzeczywistość wygląda tak, jak wyglądały sztuczne republiki byłego Związku Radzieckiego, lub każdy stan w USA.

Mamy wiele przykładów na to, że, wśród których są najbardziej brutalni żydowscy terroryści, pochodzący z Polski i innych krajów socjalistycznych, byli członkami skrajnie prawicowej organizacji Beitar, która działała legalnie w Polsce i w krajach sąsiednich, takich jak Czechy

Najbardziej brutalni terroryści i syjonistyczni przestępcy to: David Ben Gurion, Josef Stern, Menachiem Begin (Mieczysław Biegun), Yitzhak Shamir (Icchak Jaziernicki), Ariel Sharon, Shimon Peres (Szymon Perski), Beniamin Netanjahu (Nathan Mileikowsky), Iccak Fundak i tysiące innych Żydów pochodzenia polskiego i europieskiego.

Nie dziwię się, że izraelski ambasador i przedstawiciel syjonistycznego państwa w Warszawie, czuje się dobrze w Polsce, ponieważ w rzeczywistości jego dom jest tutaj, tak jak nasz dom jest w Palestynie, która prędzej lub później będzie wolna.

Moją uwagę, i być może uwagę wszystkich zaznajomionych w konflikt arabsko-syjonistyczny, przykuwaja pytania kierowane do izraelskiego ambasadora.

Wielu polskich dziennikarzy można podejrzewać o stronniczość, brak doświadczenia, a także o ograniczoną wiedzę na temat palestyńsko-izraelskiego konfliktu. Na przykład jakość pytań skierowanych do ambasadora Izraela w Polsce: ,,Czemu dla Izraelczyków tak ważna jest kwestia aneksji Zachodniego Brzegu Jordanu?

Niezależny i szanowany dziennikarz nie formułuje swojego pytania w tej formie. Gdy dziennikarz zadaje pytanie ambasadorowi kraju, który okupuje cudzą ziemię i ojczyznę, nie uznaje istnienia międzynarodowych rezolucji, to powinien być bezstronny. Niezależny dziennikarz powinien zadać pytanie poprawnie i dokładnie, tak, aby nie zwieść czytelników.

Dziennikarz powinien był zapytać bez ogródek; ,,Zachodni Brzeg Jordanu, zgodnie z prawem międzynarodowym, ONZ i Unii Europejskiej, jest okupowaną ziemią palestyńską, więc jak chcesz przyłączyć części tej ziemi do swojego państwa?”

Szanowane narody kształcą swoich ludzi w zakresie wartości i moralności. Jeśli te cechy zostaną utracone w ludziach, a zwłaszcza w dziennikarzach, to źli i podli politycy będą nadal kontrolować nasze życie.

Moje uwagi dotyczą tematu Stosunki na Bliskim Wschodzie.

” W dzisiejszym odcinku podkastu ,,Stosunki na Bliskim Wschodzie” łączymy się z Aleksandrem Ben Cwi, Ambasadorem Izraela w Polsce! Rozmawiamy o Izraelu, Polsce, wzajemnych relacjach między krajami, stosunkach Izraela z Arabami i oczywiście o jedzeniu!.⁣

Czy Polska jest ważnym partnerem dla Izraela?.

Czemu dla Izraelczyków tak ważna jest kwestia aneksji Zachodniego Brzegu Jordanu?.

Jakie kraje arabskie nawiążą niedługo stosunki dyplomatyczne z Izraelem?

⁣Na te i jeszcze inne pytania odpowiedzi padną w tym odcinku! ⁣

Naszego podcastu możecie posłuchać między innymi w: Spotify Apple Podcasts na blogu:”

https://stosunkowobliskiwschod.pl  

Nidal Hamad 09-10-2020