Rasiści i terroryści – Nidal Hamad

Rasizm taki jak syjonizm, nazizm i faszyzm nigdy nie miał rację i nigdy nie będzie miał racji bytu na świecie.

20 lipca 2021 roku rasiści napisali hasła popierające terrorystę Andersa Breivika, na pomniku Benjamina Hermansena (15 lat) – norweskiego chłopca pochodzenia afrykańskiego i matki Norweżki, który został zabity przez norweskich nazistów, 27 stycznia 2001 roku, w Holmlia ( przedmieście Oslo), które jest pełne ludzi różnej narodowości.

Mieszka tam ponad 150 narodowości (wśród nich są Polacy).

Benjamin Harmansen został zabity kilka metrów od budynku, w którym znajdowało się moje mieszkanie, i widziałem go leżącego na śniegu przez mój balkon. Nie można zapomnieć o tych strasznych chwilach, ponieważ wpłynęły one psychicznie na moje dzieci, zszokowane tchórzliwym morderstwem na tle rasistowskim.

Moje dzieci znały Benjamina Harmansena z sąsiedztwa i ze szkoły. W miejscu zbrodni postawiono pomnik Benjamina, który został oszpecony przez rasistów i nazistów, 20 lipca 2021 roku.

27 stycznia 2001 roku norwescy naziści zabili Benjamina Harmansena, dźgając go nożami. Po dwóch latach narad norweski sąd w lutym 2003 roku skazał głównego oskarżonego Joe Erlinga Gahra (20 lat) na 16 lat więzienia, a na 15 lat na drugiego oskarżonego, Ole Nikolai Kvislika (22 lata). Nie wiem, jaki wyrok został wydany na dziewczynę, która była ich wspólniczką w zbrodni. Monika komentując przestępstwo swojego chłopaka Kvislika, wyraziła swoje uznanie dla niego pomimo potwornej zbrodni, którą popełnił.

Morderstwo młodego Benjamina Harmansena wstrząsnęło całą Norwegią, a setki tysięcy Norwegów wystąpiły przeciwko rasizmowi i nazizmowi. To samo stało się po masakrze na wyspie Utøya, której dokonał Anders Breivik 22 lipca 2011 roku.

Norwegowie są tolerancyjni i chętnie przyjmują imigrantów, uchodźców i zagranicznych pracowników. To naród występujący przeciwko rasizmowi, terroryzmowi, nazizmowi i niesprawiedliwości. Ale kilka lat temu, wraz z pojawieniem się skrajnie prawicowej i populistycznej Partii Postępu, liczba rasistów w Norwegii trochę wzrosła. Zwłaszcza, że Partia Postępu ta stała się istotnym partnerem w tworzeniu jakiegokolwiek prawicowego rządu w Norwegii.  Jej działacze wchodzą obecnie w skład rządu z premiera Norwegii, Erny Solberg. Z tego powodu Erna Solberg i jej partia oraz inne norweskie partie prawicowe twierdzą, że Partia Postępu nie jest partią rasistowską.

Hasło poparcia dla terrorysty Anderwa Breivika zostało napisane 20-07-2021, na dwa dni przed dziesiątą rocznicą haniebnej masakry, na wyspie Utøya, i w norweskim kompleksie ministerialnym w Oslo, 22 lipca 2011 roku.

W tych zamach zginęło ponad 70 osób, a dziesiątki zostało rannych, (* w większości byli przyjaciele Palestyna).

Anders Breivik został skazany na 21 lat więzienia – najwyższy wymiar kary we współczesnej historii Norwegii.

To haniebne i groteskowe orzeczenie. Norweskie sądownictwo powinno być jeszcze bardziej surowe w karania rasistów i nazistów.

Wyrok w sprawie terrorystów takich jak Breivik, Jaher i Kvislik, jest łagodny. Oni popełnili najbardziej ohydne zbrodnie.

Te niski wyroku zachęcają rasistów i nazistów do dalszych ataków i o popełniania jeszcze większej liczbie przestępstwa i aktów terrorystycznych.

Żaden terrorysta, rasista, syjonista, nazista i islamofob nie miał i nigdy nie będzie miał racji.

Nikt nie ma prawa myśleć o złagodzeniu wyroku lub zwolnieniu Andersa Breivika go z więzienia, po tym jak zażądali tego jego prawnicy – obrońcy szatana.

To samo dotyczy każdego terrorysty i przestępcy, który popełnił zbrodnie przeciwko ludzkości. Mamy nadzieję, że pewnego dnia zobaczymy za kratami Izraelskich syjonistycznych morderców, generałów i ministrów. To najgorsze typy terrorystów i rasistów we współczesnym świecie. Syjoniści prześcignęli niemieckiej nazistów w swoich zbrodniach. Byli i nadal są wzorami do naśladowania dla osobników pokroju Andersa  Breivika i innych skrajnie prawicowych terrorystów.

Nidal Hamad

21.07.2021

النصب التذكاري وتشويهه
جاهر قاتل بينجامين
Breivek

النصب التذكاري لبنيامين

 

Utoya ofiar

Utoya ofiar