Społeczność międzynarodowa jest hipokrytą i partnerem „izraelskich” zbrodnia– Nidal Hamad

40 rocznica masakry w obozach uchodźców palestyńskich Sabra Shatila, 16-17 i 18 wrzesień 1982.

Społeczność międzynarodowa nie znajduje podstaw do oskarżeń wysuwanych przeciwko syjonistycznym siłom okupacyjnym i „izraelskiemu” rządowi o praktykowanie terroryzmu w okupowanej Palestynie, a także w sąsiednich krajach, takich jak Egipt, Jordania, Syria i Liban. Nawet wtedy gdy izraelskie samoloty wojskowe zbombardowały Tunezję, Sudan, Irak, Libię i Jemen.

Świat pełen hipokryzji nie postrzega ciągłych syjonistycznych bombardowań syryjskich lotnisk, portów i miast przez jako aktów terroryzmu i piractwa powietrznego.

Świat także nie widzi, że „Izrael” popełnił setki zbrodni przeciwko palestyńskim cywilom, u nie uznaje ich za akty terrorystyczne zakazane w skali międzynarodowej …

Dla nas Palestyńczyków i dla każdego racjonalnie myślącego człowieka na tym świecie zbrodnie „Izraela” poprzedzone zostały przez zbrodnie niemieckich nazistów. Naziści przetrwali kilka lat i zostali pokonani przez globalny sojusz wielu krajów. Co do syjonistów, to oni skorzystali na II Wojnie Światowej i na tragedii europejskich Żydów, realizując swoje marzenie o podboju i kolonizacji Palestyny, pomocą całej Europy i Stanów Zjednoczonych.

„Izrael” kryminalnie przoduje pod względem liczby masakr, zbrodni, łamania wszelkich praw międzynarodowych, represji, poniżania, nadużyć i terroryzmu, kradzieży ziemi, judaizacji i osadnictwa, burzenia domów, rabunku ziem palestyńskich, zbiorowych kar, aresztowań, tortur i więzienia, dzieci oraz przetrzymywanie ciał palestyńskich męczenników i zmarłych więźniów na więziennych cmentarzach.

Wszystkie te zbrodnie, których ludzki umysł nie może sobie wyobrazić i znieść, były praktykowane i nadal są praktykowane przez „Izrael” przeciwko Palestyńczykom, podczas 74 lat życia żydowskiego syjonistycznego państwa okupacyjnego w Palestynie. Cały ten brutalny terroryzm nigdy nie jest potępiany przez społeczność międzynarodową.

Międzynarodowa społeczność zdaje się zapewniać cały świat, że „izraelski” syjonista ma prawo do tego, do czego inni ludzie nie mają prawa.

Ta międzynarodowa społeczność podlega amerykańskiemu dyktatowi, dominacji i kontroli Stanów Zjednoczonych.

Ale pewnego dnia ,,izraelscy” zbrodniarze muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności za swój udział w masakrze narodu palestyńskiego.

Nidal Hamad in Italy 1983

Post Skryptom: jako 19- latek brałem udział w obronie obozów Shabra i Shatila i w walce straciłem nogę , oraz doznałem bardzo ciężkich obrażeń ciała.

Nidal Hamad

17-09-2022