Syjonistyczny Żyd jest ponad prawem

Terroryzm syjonistyczny nie rozróżnia dziecka od osoby starszej ani mężczyzny od kobiety. Jego religią jest morderstwo i rozlew krwi.

Dziecko syjonistyczne od urodzenia do wstąpienia do służby wojskowej (w wieku 17 lat dziewczęta i chłopcy) w armii izraelskiej jest karmione syjonistycznymi i zbrodniczymi ideałami.

Kiedy syjonistyczny żołnierz idzie do służby wojskowej na Zachodnim Brzegu Jordanu lub do Strefy Gazy, jest już wypełniony najsurowszymi formami rasizmu i najniższymi formami nienawiści i wrogości wobec rdzennej ludności palestyńskiej.

Przestępczość syjonistyczna jest, więc wyraźnie widoczna w nagraniach, zdjęciach i filmach wideo. Izraelski żołnierz czy oficer filmuje i dokumentuje swoje zbrodnie i publikuje je na Facebooku, Instagramie albo WhatsApp.

Nie boi się odpowiedzialności i prawa międzynarodowego, bo od dziecka rozumie, że syjonistyczny Żyd jest ponad prawem, i prawo, które obowiązuje na całym świecie, jego nie obowiązuje i nie dotyczy. Ponieważ Stany Zjednoczone i Europa zapobiegają procesom sądowym, procesom przeciwko „Izraelowi” czy jakiegokolwiek syjonisty.

Nidal Hamad

17.06.2021