Terroryzm izraelski i zabojstwo Ismaila Tubasiego, Palestynczyka z Hebronu

Terroryzm izraelski i zabojstwo Ismaila Tubasiego, Palestynczyka z Hebronu.
Mężczyzna na zdjęciu to Palestyńczyk Ismail Tubasi, który został zabity dwa tygodnie temu przez żydowskich osadników i izraelskich żołnierzy. Izraelska policja nawet do dziś nie wszczęła śledztwa.
Alon-Lee Green – izraelski aktywista na rzecz pokoju pisał na swój profilu na Facebooku, że w „Rozmowie Lokalnej” i „Tu 11” ujawniono, że 14 maja 2021 roku żydowscy osadnicy w towarzystwie żołnierzy zastrzelili Ismaela podczas najazdu na pola wioski al-Rawhiya niedaleko Hebronu, gdzie mieszkał”.
Z wiadomości wynika, że osadnicy podpalili pola, a następnie zastrzelili Ismaila, gdy przybył z kilkoma innymi mieszkańcami, aby ugasić ogień. Kilka z nich zostali poważnie ranni. Osadnicy następnie nadal straszyli resztę mieszkańców wioski, którzy nie mogli przyjść z pomocą leżącemu na ziemi Ismailowi.
Alon-Lee Green stwierdził: “Historia toczy się dalej szokujaco: ,,żydowscy osadnicy stanęli nad rannym Ismailem i uderzyli go siekierą i innymi ostrymi przedmiotami”.
Dopiero po długim czasie został przeniesiony do szpitala z ranami postrzałowymi i kłutymi, gdzie zmarł.
Alon-Lee Green pisał: “Raport szpitalny ustalił, że Ismail został postrzelony w głowę i plecy, a na jego ciele znajdowały się 20 centymetrowe rany cięte”.
Alon-Lee Green dodał: “Izraelska armia odmawia odpowiedzi na to zabójstwo, a policja nie wszczęła jeszcze śledztwa po ponad dwóch tygodniach od zdarzenia!.
Tak wygląda zabójstwo Ismaila.
Tak wygląda tuszowanie zbrodni. Taka wygląda sykonistyczna okupacja. Musimy zażądać od policji ścigania żydowskich osadników i wsadzenia ich do więzienia.
Mam nadzieję, że pamięć o Ismailu będzie błogosławieństwem”.
Terroryzm syjonistyczny nie ma i nie zna granic. Zbrodniarze z Izraela kiedyś będą odpowiadać za swoje zbrodnie.

żrodła: Alon-Lee Green: https://www.facebook.com/photo?fbid=10225257010873580&set=a.2038098673359

al-safsaf.com
Nidal Hamad
12.06.2021