Arabskie anty palestyńskie media – Tekst: Nidala Hamada

Arabskie anty palestyńskie media

Czy jest coś gorszego niż arabski defetyzm i wycofywanie się z walki przeciwko syjonizmowi?

Większość arabskich przywódców poszła na układy z Izraelem. Co nie było możliwe, kiedy Arabowie mieli silne i wpływowych przywódców jak prezydent Egiptu, Gamal Abdel Naser.

Większość arabskich przywódców mówi o, „pokoju”. Ten, pokój” to tak naprawdę poddanie się syjonistom. Arabskie media w krajach Zatoki Perskiej dużo ostatnio mówią o pokoju z Izraelem.

Te media są na usługach arabskich królów i emirów. Te media rozpowszechniają izraelskie kłamstwa i syjonistyczną propagandę. Mówią nawet, że Prorok Muhammad (AS) jest to winien Żydom. Ale, o jakich Żydach mówią?

A co żydowscy syjoniści z Europy i Stanów Zjednoczonych, którzy okupują Palestynę mają wspólnego z Żydami z Półwyspu Arabskiego?

Media z Zatoki Perskiej piszą i mówią na usługach Arabii Saudyjskiej i Bahrajnu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Omanu, Qatar itd. Do takich mediów należą np. TW Alarabeyah (Arabia Saudyjska), TW Sky News Arabia (Zjednoczone Emiraty Arabskie) TW Alziazeera (Qatar). Alarabeyah posunęły się do tego, że mówi i pisze: ,,że Palestyńczycy są osadnikami, podczas gdy „syjonistyczni Żydzi”, którzy przybyli do Palestyny jako najeźdźcy, są właścicielami ziemi w Palestynie. Mówi, że nasza Palestyna jest dla nich”!!!.

To wszystko jest częścią umowy stulecia miedzy prezydentem USA, Donaldem Trumpem i premierem Izraela Beniaminem Netanjahu. Ten układ został przyjęty przez Arabię Saudyjską i kraje Zatoki Perskiej.

Piszą to arabscy dziennikarze, w tym nawet niektórzy Palestyńczycy, których sumienia, długopisy, i palce pracujące na klawiaturze komputera są kupione przez saudyjskiego króla i emirów znad Zatoki Perskiej. Ci dziennikarze sprzedają kłamstwa na bazarze hipokryzji, zdrady, oszustwa, wypaczania faktów i fałszowania historii. To nic dziwnego, ponieważ w pewnym momencie wśród każdego narodu znajdą się zdrajcy. Osobiście nie wiem, jak będą spotykać się ze swoimi rodzinami i jak będą wyglądać w oczach swoich ojców, matek i dzieci.

Poczekajcie trochę dłużej, wy, którzy się poddajecie, i wy, którzy zdradziliście sprawę palestyńską. Wkrótce odkryjecie, że wasi syjonistyczni ,,bracia” zażądają od was oddania miasto “Khaybar” w Arabii Saudyjskiej i innych miejsc w zemście za działalność na Proroka Muhammada (AS) z rodu Kurajszytów.

My Palestyńczycy znamy dobrze syjonistów.

Oni nas nie pokonają, nawet, jeśli będziecie ich wspierać pieniędzmi, ropą naftową, prasa, telewizja, mediami społecznościowymi i waszych złotymi i diamentowymi mieczami.

Wierzyliśmy i wierzymy nadal w walkę od początku do końca. Wierzymy w walkę pomimo pojawienia się zagubionej i uległej grupy Palestyńczyków, którzy za saudyjskie i emirackiej pieniądze chcą złamać kręgosłup naszego ruchu oporu. Ta grupa jest wytworem saudyjskiego sojuszu i nie ma nic wspólnego z Palestyną. Jeszcze zanim dotrzemy do końca podróży i wyzwolimy Palestynę, to oczyścimy z was kraje arabskie.

Na koniec powiadam: ,,Nie będzie mógł kontynuować życia, naród, który akceptuje reakcyjnych władców i własnych zdrajców.

Nadszedł czas, aby działać.

Nadeszła godzina prawdy i konfrontacji, więc przygotujcie się.

Nidal Hamad

30-09-2020