Bóg obiecał Nam, Twój dom – Nidal Hamad

Drogi Czytelniku,

Wyobraź sobie, że siedzisz u siebie w domu w Warszawie, Krakowie lub we Wrocławiu, a tu nagle pojawia się grupa uzbrojonych złodziei, rasistów i syjonistycznych ekstremistów, którzy mówią Ci: ,,to jest nasz dom, Bóg nam obiecał”. Potem Ci syjoniści szturmują Twój dom, zamieszkują w nim i żyją tam wiele lat. Ciebie wyrzucają na bruk.

Ty możesz tylko z ulicy patrzeć jak syjonistyczni zaborcy Twojego domu piją kawę i herbatę, praktykują swoje obrzędy religijne, chichoczą i żartują z Ciebie. A gdybyś zapytał, dlaczego ukradliście mój dom, to oni Ci odpowiedzą tak samo, jak powiedział pewien żydowski osadnik do palestyńskiej kobiety: To nie mój problem, Jeśli ja nie ukradnę Twojego domu, to przyjdzie inny Żyd i go ukradnie”.

Wyobraź sobie, że mieszkasz w starym budynku przy ulicy Grodzkiej lub na Kazimierzu w Krakowie, albo w dzielnicy żydowskiej w Warszawie. Nagle przyjeżdża Żyd z Indii, Stanów Zjednoczonych, Etiopii, Argentyny lub Francji, aby wydalić Cię z Twojego domu i mówi Ci: Bóg obiecał Twój dom Żydom, Dlatego muszę Ci go ukraść “.

Oczywiście teraz swój kraj, swój rząd, swoją armię i parlament, które na to nie pozwolą, ale w momencie osłabienia Twojego kraju i zmieniającej się równowagi sił, ktoś przyjdzie, aby powiedzieć Ci, że państwo żydowskie syjonistycznej, czyli tzw, ,,Izrael” rozciąga się nie tylko jest od Eufratu do Nilu, ale od Morza Martwego po Morze Północne i Bałtyckie.

Wszyscy możecie siedzieć cicho i nie reagować na zbrodnie Izraela wobec narodu palestyńskiego, ale pamiętajcie, że syjonizm nie jest tylko wrogiem Palestyny, ale także jest wrogiem całej ludzkości, podobnie jak nazizm i apartheid.

Nidal Hamad

8-05-2021

Bóg obiecał Nam, Twój dom – Nidal Hamad