Polski - Słowiańskiالأرشيف

Bomba epidemiologiczna czeka Palestyńczyków

Abed Matar z grupy Palestyna po polsku

W wyniku uzgodnień władz okupacyjnych z ich sługami w tzw.autonomii Palestyńskiej,uzgodniono kilka dni temu, iż 100000,robotników palestyńskiej pracujących na terenach historycznej Palestyny, która uważana teraz za (państwo Izrael)przekroczą granicę i spędzą tam okres dwumiesięczny pracując i nie wracając na tereny autonomii dopiero po zakończeniu tego okresu, (oczywiście z względu na chorobę koronawirus)dopiero mogą wracać do terenów autonomii i stopniowego.

Izrael w tym przypadku zapewnia im godne warunki do życia,mieszkanie oraz opiekę zdrowotną,
Dzisiaj premier tego stworu syjonistyczno-imperialistycznego, podjął decyzję o ogłoszeniu stanu kryzysowego i zakazu ruchu w miastach.

Oczywiście wraz z tą decyzją Izrael deportuje Wszystkich robotników do strefy autonomicznej, robotnicy ci, dużo prawdopodobnie, że część z nich będzie nosiła w sobie koronawirus, (wiedząc o tym lub nie)A możliwości władz autonomicznych są bardzo nikłe,i ledwo sobie radzą z epidemią na terenach autonomii,co dopiero przy takiej ogromnej ilości ludzi.

Ludzi ci będą rozsiewać wirus w każdym zakątku na tych terenach, i tu właśnie czeka Palestyńczyków bardzo bardzo groźny los.

Pytanie

Czy to było zrobione planowo?tym bardziej,że wszystko na to wskazało, ze w Izraelu wybuchnie epidemia.

Myślę że tą decyzję podjął Niteniaho pod pretekstem wirusa, jako wojna na Palestyńczyków,
Innaczej niech Izrael zobowiązuje do zapewniania warunków dla tych ludzi chociaż co najmniej zapewniania miejsc na kwarantannej oraz dzielenia zarażonych od zdrowych.

Przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne jakie mogły mieć miejsca w tym tekście,
Jestem bardzo zdenerwowany o swój naród

Uwaga !

Do tej pory na terenach autonomii jest tylko 60 przypadków z koronawirusem

 

 

Abed Matar z grupy Palestyna po polsku

 

Bomba epidemiologiczna czeka Palestyńczyków