Polski - Słowiańskiالأرشيف

?Czy istnieje prawdziwy „izraelski” interes w uwolnieniu więźniów w Gazie

Czy istnieje prawdziwy „izraelski” interes w uwolnieniu syjonistycznych więźniów w Gazie?

Wszystko wskazuje na to, że ani przywódcy syjonistycznej armii okupacyjnej, ani nawet rząd tzw. państwa okupacyjnego „Izrael”, ani jego premier Netanjahu nie są żywotnie zainteresowani losami więźniów lub odzyskaniem ich żywych. Wiedząc (o czym wszyscy syjoniści wiedzą), że bez procesu wymiany więźniów, który gwarantuje uwolnienie tysięcy więźniów palestyńskich, w tym bojowników-weteranów, którzy od dziesięcioleci przebywają w żydowskich więzieniach syjonistycznych, ani jeden więzień syjonistyczny nie zostanie wypuszczony na wolność.
Nawet ci, którzy zostali zabici przez sam „Izrael” w wyniku bombardowań i nalotów na Gazę, nie wrócą, a Izrael może nie znaleźć ich zwęglonych ciał, takich jak ciała tysięcy ofiar palestyńskich w całej Strefie Gazy.
Ta armia „izraelska” jest armią terrorystyczną, nieludzką i niemoralną, która dopuszczała się i nadal popełnia wszelkie formy i rodzaje terroryzmu oraz zbrodni przeciwko ludzkości.
Do tego stopnia, że sami izraelscy więźniowie w Gazie zaczęli obawiać się o swoje życie i o to, że zostaną zabici i zlikwidowani z rąk swojej armii.
Więźniowie, którzy są oficerami i członkami tej armii i dobrze o tym wiedzą. Znają także Kodeks Hannibala egzekwowany przez ich armię. Jest to prawo, które pozwala armii zabijać więźniów i ich porywaczy poprzez rozstrzeliwanie ich lub bombardowanie, aby pozbyć się ciężaru ich niewoli, procesu ich uwalniania i cen, jakie można za to zapłacić.
Prawdą jest, że więźniowie na całym świecie podczas pobytu w niewoli są narażeni na presję psychologiczną, ale obecnie jesteśmy świadkami niespotykanej sytuacji, w której „Izrael” bombarduje i zabija swoich żołnierzy, pod hasłem wyzwolenia których i wypuszczenia ich na wolność rozpoczął wojnę eksterminacyjną. Oglądamy i jesteśmy świadkami masakry popełnianej przez przywódców „Izraela” na schwytanych żołnierzach, oficerach i osadnikach w Gazie. Rząd Netanjahu ich zabija, bombarduje, a przed śmiercią głodzi, tak samo jak głodzi i zabija Palestyńczyków. Oni wiedzą, my wiemy i świat wie, że w Gazie nie można zdobyć żywności, wody, lekarstw ani leczenia. W całej Strefie Gazy nie ma bezpiecznego miejsca. To właśnie powiedzieli i mówią niektórzy więźniowie syjonistyczni, którzy nagrali słowa i pieśni kierowane do Netanjahu, jego rządu, przywódców syjonistycznych i społeczności syjonistycznej w okupowanej Palestynie.
Ostatnim więźniem syjonistycznym zabitym podczas nalotów syjonistycznej armii okupacyjnej na Gazę jest więzień Hersh Goldberg Bolin. Kilka dni temu sam wysłał wiadomość do Netanjahu, członków swojego rządu i członków gabinetu wojennego, w której powiedział: „Czy nie chcecie zakończyć tego koszmaru?”.
„Kiedy jecie lunch z rodziną, pomyślcie o więźniach, którzy przebywają pod ziemią bez wody, jedzenia, słońca, lekarstw oraz leczenia”.
Wygląda na to, że zanim Bolin i inny zabity więzień, Nadav (swoją drogą, ten więzień został ranny w wyniku syjonistycznego bombardowania i nie mógł być leczony z powodu braku szpitali, lekarstw i sprzętu oraz nieustannych ataków ma Gazę, więc zmarł z tego powodu), zostali zabici przez swoją armię, oni i inni więźniowie przekonali się, że wraz z resztą więźniów syjonistycznych stali się ofiarami terrorystycznej mentalności, na której powstał „Izrael”. Przecież oni sami są ofiarami tego samego syjonistycznego systemu okupacyjnego i przestępczego, którego byli częścią, zanim zostali schwytani przez ruchu oporu Hamas i dobrze o tym wiedzą. Przed ich schwytaniem sami popełnili te same zbrodnie przeciwko Palestyńczykom.
Wszyscy syjonistyczni więźniowie przetrzymywani przez palestyński ruch oporu w Gazie, ci, którzy zginęli w wyniku syjonistycznych bombardowań i ci, którzy wciąż żyją w niewoli, byli o tym przekonani. Jednak niektórzy z nich zostali zabici przez swoją armię, a ich czas zakończył się w Gazie. Teraz stało się to problemem dla społeczności okupacyjnej i ich rodzin.
Nadszedł czas na pytanie, które zadają sobie wszyscy zainteresowani:
Jaki los czeka resztę więźniów w Gazie?
Czy spotka ich taki sam los, jak dziesiątki innych więźniów zabitych przez syjonistyczną armię terrorystyczną w Gazie, tak jak w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy zginęło ponad 35 000 Palestyńczyków?
Odpowiedź pozostaje w rękach Netanjahu, przywódców jego rządu i armii, a także największego i najniebezpieczniejszego terrorysty, Joe Bidena.

Nidal Hamad

15/5/2024

Hersh Goldberg Bolin