Idziemy powoli ku końcu okupacje izraelskiej – Nidal Hamad

Idziemy powoli ku końcu okupacje izraelskiej

Dziękuję za każdy gest solidarności z Palestyną, ale pamiętajcie, że nie było w maju 2021, w Gazie, żadnej wojny poza agresją, zbrodnią i kolejną izraelską masakrą. Wyglądała jak wojna, lecz nie była wojną.

Syjoniści okupują Palestyną od 1948 roku z pomocą wielu krajów świata, i koniec tej okupacji będzie faktem dzięki walce narodu palestyńskiego i pomocy wszystkich przyzwoitych rządów i ludzi na świecie.

Palestyna, ojczyzna palestyńskich Arabów nawet pod mandatem brytyjskim była krajem wysokiej cywilizacji, rozwoju gospodarczego, turystyki, przemysłu i wolnego handlu. Tak było i wcześniej pod rządami Imperium Osmańskiego. Przed syjonistyczna okupacją w 1948 roku,

Palestyńczycy: muzułmanie, chrześcijanie i Żydzi palestyńscy, żyli w zgodnie, jako jeden naród, Tragedia zaczęła się dopiero jak pojawili się syjoniści dopóki syjoniści, którzy byli wspierani przez Brytyjczyków.

Wielkim błędem Palestyńczyków było to, że na początku ufali Brytyjczykom. Ale kiedy odkryli oszustwo Wielkiej Brytanii w celu ustanowienia syjonistycznego państwa okupacyjnego w Palestynie, było już za późno. W tamtym czasie podstawy syjonistycznego terroryzmu w Palestynie stały się mocne i rzeczywiste.

Tysiące wyszkolonych syjonistycznych Żydów, wraz ze swoją bronią i sprzętem bojowym, zostało przywiezionych do Palestyny potajemnie przez organizacji syjonistyczne, a także przez wojska alianckie, w tym armię brytyjską i polską armię generała Władysława Andersa, która przybyła do Palestyny z Iranu, podczas II Wojnie Światowej.

Od 1948 roku nasza Ojczyzna Palestyna jest pod syjonistyczna okupacją. Mam nadzieje, że ta zbrodnicza okupacja izraelska nie potrwać 123 lata, tak jak trwały rozbiory Polski.

Z pewnością kiedyś pokonamy syjonistycznych terrorystów i okupantów i wtedy wrócimy do wolnej Palestyny.

Nidal Hamad

29.05.2021