Polski - Słowiańskiالأرشيف

Izraelska administracja więzienna nadal przetrzymuje ciała 12 palestyńskich więźniów.

Izraelska administracja więzienna nadal przetrzymuje ciała 12 palestyńskich więźniów.

Zgodnie z syjonistycznym „izraelskim” prawem nie ludzkiem, ciało każdego palestyńskiego więźnia, który umiera, nie jest wydawane rodzinie. ,,Izraelska” administracja przytrzymuje jego ciało w więzieniu aż do upłynięcia wyroku.

Jeśli palestyński więzień zostanie skazany na dożywocie, to jego ciało pozostanie na zawsze na tak zwanym więziennym cefrowym cmentarzu.
Jeżeli kara wynosi dziesięć lat, ciało więźnia wydaje się rodzinie dopiero po jej odbycia.
Tak jest w przypadku więźnia Ahmeda Badra Abdullaha Abu Alego, który zmarł 10 lutego 2022 roku w syjonistycznym Soroka, wiele lat po tym, jak został skazany.
W więzieniu ,,izraelskie” władze zaniedbały celowość jego zdrowie. Nazywa się to powolnym zabijaniem.
Abu Ali został aresztowany w 2012 roku, i skazany na 11 lat więzienia. Jego ciało zostało dziś przekazane Palestyńskiemu Czerwonemu Półksiężycowi.

W oświadczeniu wydanym dzisiaj, w niedzielę 26.03.2023, Klub Więźniów Palestyńskich potwierdził, że syjonistyczni okupanci nadal przetrzymują ciała 12 palestyńskich więźniów, którzy zmarli w więzieniach.

Najstarszym z tych zmarłych więźniów jest męczennik Anis Dawla, którego ciało jest przetrzymywane od 1980 roku!!!
Ostatnim z nich jest Wadee Abu Ramuz, którego ciało przetrzymywane jest od stycznia 2023 roku.

Tak wygląda państwo ,,Izrael”, które Zachód ogólnie uważa za jedyną oazę demokracji na Bliskim Wschodzie. Syjonistyczny ,,Izrael” przewyższył swoim okrucieństwem niemieckich nazistów w tworzeniu sztuki terroryzmu, morderstw, tortur fizycznym i psychicznych, zabójstw, konfiskaty ziemi, burzenia domów, aresztowań dzieci, oraz wieloletniego przetrzymywanie ciał więzniów.
To syjonistyczne państwo żydowskie jest tworem niektórych kolonialnych, imperialistycznych, kapitalistycznych reżimów Zachodu.

Nidal Hamad
26-03-2023