Plan stulecia Trampyahoo – Nidal Hamad

Plan oferowane przez upośledzonego umysłowo prezydenta USA, Donalda Trumpa to ten sam plan, który przygotował premier Benjamin Netanjahu, aby zniszczyć Palestyńczyków.

Wszystko w tym planie jest przygotowane dla Izraela, który ma przejąć palestyńską ziemie, wody i zamyka na zawsze drogę do powstania suwerennego państwa palestyńskiego.

Plan stulecia Trampyahoo daje Izraelowi palestyńską ziemie, na której zostały zbudowane izraelskie osady w 1967 roku. ten proceder trwa do dziś.

Plan stulecia Trampyahoo wymaga od Palestyńczyków zgody na ich właśnie egzekucję.
USA i Izrael przy poparcie niektórych tchórzliwych państw Unii Europejskiej i niektórych państw arabskich chcą zmusić Palestyńczyków do akceptacje tego zbrodniczego planu.

Naród palestyński z góry mówi: ,,Nie! Nic tego nie będzie. To nie jest plan pokojowy, ale narzucenie Palestyńczykom dominacji i kapitulacji. To jest plan który został przygotowany kosztem Palestyńczyków i ich słusznych praw uznanych we wszystkich międzynarodowych rezolucjach.

W 1948 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych przyznała część palestyńskich ziem Izraelowi jako rekompensatę za Holocaust.

Ale co Izrael ma wspólnego z Żydami z Polski, Niemiec, Związku Radzieckiego, Norwegii czy Słowacji, którzy zostali zabici w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau i w innych nazistowskich obozach koncentracyjnych?

W czasie II Wojny Światowej Izrael nie istniał. Jednakże istniały relacje syjonistycznymi liderami, a faszystowskimi i nazistowskimi politykami w Europie, którzy chcieli ułatwić emigrację Żydów do Palestyny, aby się ich pozbyć z Europy.

Syjoniści zaprzeczają albo milczą na temat, ponieważ jest to bardzo wstydliwe że istniał kontakt między założycielami Izraela, a niemieckimi nazistami i włoskimi faszystami.

Syjoniści zaprzeczają albo milczą na temat, ponieważ jest to bardzo wstydliwe że istniał kontakty między założycielami Izraela, a niemieckimi nazistami i włoskimi faszystami.

Związek Radziecki jako pierwszy uznał państwo Izrael a Józef Stalin także popierał syjonistów, ponieważ liczył na to, że niepodległy Izrael stanie się komunistycznym krajem i przyczółkiem komunizmu na Bliskich wschodzie. Po dwóch albo trzech lat Związek Radziecki już zmieniał sobie zdanie i stał przeciwko Izrael, który był i nadal jest państwa okupacyjne i stałą bazą amerykańską.

Nidal 28-01-2020