Politycy z Niemiec nie mają honoru, więc nie powinni mówić o honorze

Niemiecki minister Christian Lindner powiedział, że byli wysocy urzędnicy niemiecku, którzy wyraźnie stoją po stronie rządów przestępczych, na świecie nie mogą liczyć na wsparcie państwa niemieckiego.
Minister Lindner mówił o byłym kanclerzu Niemiec, Gerhardzie Schroederze, który ma przyjazne stosunki z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem i pracował dla niego, jako doradca.
Lindner dodał, że należy również mówić o jakimś kodeksie postępowania w zakresie zachowania niemieckich polityków.
Zgodziłbym się ze słowami Lindnera, gdyby mówił o wszystkich przestępcach na świecie, a przede wszystkim o syjonistycznym państwie, Izrael “, Stanach Zjednoczonych, oraz o wszystkich rządach Niemiec, które nie odezwały się ani słowem, gdy izraelska armia i policja zabijały, torturowały i zabierały ziemię i domy Palestyńczyków. Po prosto stali i nadal stoją za okupację.
Minister Christian Linder, niemiecki rząd, parlament, oraz większość niemieckich polityków to ludzie bez honoru, a ich zachowanie jest haniebne i obrzydliwe w odniesieniu do kwestii palestyńskiej i Palestyńczyków.

Niemcy – Izrael 1987.


Rząd i politycy Niemiec wspierają „izraelskie” zbrodnie popełniane na Palestyńczykach oraz zapewniają, Izraelowi “wszelkiego rodzaju broń, technologię wojskową i pieniądze, oraz wszelkie moralne i polityczne wsparcie.
Polityka Niemiec to zachowanie państwa zbójeckiego, pozbawionego honoru, godności, sumienia, moralności, a co więcej, za wrogiego dla człowieka.
Niemcy, które od 75 lat nie uporały się ze swoją krwawą historią, dodając do niej nowe czarne punkty poprzez aktywny udział w popieraniu, izraelskich” terrorystów i okupantów przeciwko Palestyńczykom.
Ten niemiecki minister i wszyscy niemieccy politycy po II Wojnie Światowej do dziś powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za ich wsparcie i pomoc dla ,,Izraela “, które trwa nieprzerwanie od 75 lat.
Kiedy niemieccy przywódcy przeciwstawią się „izraelskiemu” reżimowi, to wtedy mogą pociągnąć do odpowiedzialności byłego kanclerza Niemiec, Gerharda Schroedera.
Prawdą jest, że politycy niemieccy nie mają sumienia, honoru, moralności i prowadzą działalność przestępczą przeciwko Palestyńczykom, tak jak niektórzy z Niemców byli przestępcami przeciwko przodkom niektórych z Żydów, którzy obecnie okupują Palestynę i wprowadzają ,,izraelski” ład na czaszkach i kościach Palestyńczyków.

Nidal Hamad
30-04-2022