Terroryzm jest podstawą ideologii ruchu syjonistycznego- Nidal Hamad

Terroryzm jest podstawą ideologii ruchu syjonistycznego i jego “Izraela”.

Od momentu powstania syjonizm planował judaizację islamskich i chrześcijańskich miejsc w Jerozolimie. Teodor Herzl, – założyciel ruchu, napisał:, „Jeśli pewnego dnia zdobędziemy Jerozolimę, a ja nadal będę żył i nadal będę w stanie coś zrobić, usunę w niej wszystko, co nie jest święte dla Żydów. Spalę pomniki, które przypominają minione wieki”. To znaczy, że chciał spalić wszystko, co nie ma nic wspólnego z judaizmem w Palestynie.
Wtedy była to teoria, a od 1948 roku jest to praktyka państwa “Izrael”.
Jest to dzieło dokonywane Na ruinach palestyńskich miast i wsi, i czaszkach i kościach Palestyńczyków.
Chociaż rządy na całym świecie, zwłaszcza w Europie, dobrze o tym wiedzą, wciąż są obłudnie przedstawiają “Izrael”, jako jedyna demokrację w niedemokratycznym środowisku arabskim.
Od czasu do czasu czytamy w zachodnich mediach artykuł pisarza lub dziennikarza, a być może europejskiego polityka, który uważa Izrael raczej za wzór do naśladowania. Czytałem o tym w wielu polskich i europejskich mediach.
Nie ma wielu różnic między syjonistami, a nazistami i faszystami.
To bolesne i naprawdę przerażające, że niektóre ulice i place w europejskich miastach i stolicach są nazywane nazwiskami syjonistycznych przestępców.
To to jakby ulice lub plac w jakimś europejskim mieście nazwać imieniem fuhrera Trzeciej Rzeszy, Adolfa Hitlera, czy dyktatora Włoch, Benito Musolliniego.
Te ludzie ktorzy popierali syjonizm są obywatelami krajów europejskich, bez względu na to, czy są żydami, czy chrześcijanami.
Wszystkich łączyła mentalność przestępcza i terrorystyczna, z której wywodzi się ludobójstwo i zbrodnie przeciwko ludzkości.
Czy nie jest dziwne i przerażające patrzeć, wędrując po bardzo pięknych europejskich stolicach, takich jak Paryż, Wiedeń, Budapeszt, Rzym, Praga, aby nagle zobaczyć ulicy lub plac Ben Gereona, Herzla lub Rabina?
Europejczycy!
Ja i inni Palestyńczycy oraz Arabowie wiemy, że jesteście naprawdę dobrymi ludźmi i wspaniałymi przyjaciółmi.
Zapytajcie swoich przywódców, liderów swoich partii i parlamentarzystów, po co to całe lekceważenie narodu palestyńskiego?
Po co to całe skandaliczne wsparcie dla syjonistycznych tyranów i najeźdźców?
Dlaczego potępiają Hitlera, a cenią Herzla?
Dlaczego gardzą Mussolinim, a szanują Żabotyńskiego?
Dlaczego kryminalizują nazizm, a szanują syjonizm?
Nie ma różnicy między rasizmem, faszyzmem,nazizmem i syjonizmem.
W przeszłości Organizacja Narodów Zjednoczonych podjęła rezolucję stwierdzającą, że syjonizm jest formą rasizmu.
Decyzja ta obowiązywała do początku lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy to administracja Stanów Zjednoczonych zmusiła świat, po upadku Związku Radzieckiego, do odwołania tej decyzji.
Od tego czasu terroryzm syjonistyczny wzrósł pod względem przestępstw i rozlewu krwi.
Zapytaj swoich przywódców dlaczego stoją na drodze do postawienia syjonistycznych zbrodniarzy wojennych przed międzynarodowymi sądami, takimi jak Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze?
Moi europejscy przyjaciele!
Przed pójściem do jakichkolwiek wyborów zapytajcie kandydatów o ich stanowisko we wszystkim, o czym wspomniałem wcześniej w tym artykule, a następnie oddajcie swój głos.
W ten sposób uszczęśliwicie Palestyńczyków i będziecie służyc narodowi palestyńskiemu w obliczu syjonistycznego terroru, oraz będziecie pomocni w ograniczaniu wsparcia ze strony Europy dla “Izraela”.

Nidal Hamad

3 września 2020