Polski - Słowiańskiالأرشيف

W Gazie serce łamie się co sekundę

Nidal Hamad:

Od miesięcy żyją pod bombardowaniami, nalotami i kulami lecącymi ze wszystkich stron. Nie ma bezpiecznego miejsca dla ludności cywilnej, nawet szpitala, który daje immunitet bezpieczeństwa i ochrony. Ludzie poza szpitalami są oblegani, a w nich też są oblężeni. To śmierć, którą sprowadził „Izrael”.

Amerykańskie bomb hulają w Gazie. Wszędzie unosi się zapach krwi, spalonych i rozdartych ciał. Tutaj bomby fosforowe palą ludzi żywcem. W Gazie można zobaczyć wszystkie nowe metody terroryzmu izraelskiego. Tutaj dowiecie się co stworzyła brutalna zbrodnicza mentalność syjonistyczna.  Nie ma miłosierdzia, współczucia, ludzkich uczuć, szacunku dla osób starszych, chorych, kobiet w ciąży, dzieci czy niemowląt.

Doktryna ludobójstwa jest doktryną całego „Izraela”. Prawicy i lewicy, bez różnicy między nimi,. Dzieje się tak od chwili narodzin przeklętego Mandatu Brytyjskiego w Palestynie. Od tego czasu „Izrael” dopuszcza się czystek etnicznych i ludobójstwa. Zachodni globalny system polityczny broni go, usprawiedliwia jego zbrodnie i zapewnia wsparcie, ochronę i immunitet. Wyjście uchodźców, chorych, ludzi starszych i rodzin ze szpitala “Al – Anmal” w Khan Yunis:

Zobacz dużą liczbę bezdomnych i uchodźców gdy opuszczają szpital po tygodniowych bombardowaniach przez czołgi i samoloty armii syjonistycznej. Są kobiety, osoby starsi, dzieci i rodziny. Niektórzy z nich w obawie o życie swoich dzieci, wywiesili białe flagi. Wszyscy opuszczają miejsce w obawie, że śmierć czeka na nich w szpitalu i na drogach, także w tak zwanych bezpiecznych korytarzach.

Niestety nikt nie jest bezpieczny, bo nie można ufać wrogowi i jego obietnicom. Już wcześniej zabijał cywilów, dzieci i kobiety po zapewnieniu im bezpieczeństwa. Zabił ich, gdy szli w kierunku bezpiecznego korytarza, wywieszając białe flagi.

Bośniacka Srebrenica rodzi się na nowo.

Tragedia ludzka w Gazie trwa, a świat staje się coraz bardziej obojętnym świadkiem ludobójstwa: Widzieliśmy, jak palestyński sanitariusz ciągnął wózek wiozący starszą i chorą kobietę, która wczoraj zmuszona została opuścić szpital Al-Amal w Khan Yunis. Odeszła i poszła w nieznane. W tej bolesnej scenie pojazd jedzie w kierunku czołgu drogą pełną dziur i gruzów i Bóg jeden wie dokąd zmierza, dokąd ten los ich prowadzi .

Wyjście uchodźców  ze szpitala oznacza, że ​​armia syjonistyczna zabije lub  aresztuje wszystkich w nim znajdujących się, tak jak zrobiła to poprzednio, w ciągu ostatnich czterech miesięcy, ze wszystkimi szpitalami w środkowej i północnej Gazie. Ten sam scenariusz widzieliśmy  w innych szpitalach, które zostały zbombardowane, zniszczone lub wyłączone z użytku  w Strefie Gazy.

Teraz widzimy, jak powtarza się w przypadku szpitala Al-Amal w Khan Yunis. Paliwa w szpitalu starczy dziś tylko na kilka godzin. A to oznacza zagładę szpitala. W nadchodzących godzinach lub dniach będziemy świadkami czegoś nowego. Pamiętajcie, że gdy zbrodni dokona tego syjonistyczna okupacja, i stary przeklęty Amerykanin Joe Biden pojawią się w mediach informację, aby usprawiedliwić kolejną masakry i zapewnić ochronę rządowi syjonistycznemu. Papugi Zachodu i sojusznicy Stanów Zjednoczonych Ameryki i „Izraela” w dekadenckim świecie będą powtarzać jego słowa.

7-02-2024

r