Polski - Słowiańskiالأرشيف

Zachodnie rządy stoją po stronie syjonistów i przeciw Palestynie

Zachodnie rządy stoją po stronie syjonistów i przeciw Palestynie, czy się to komuś podoba, czy nie, taka jest prawda.

Chociaż liczba ofiar wojny na Ukrainie w tym tygodniu nie przekroczyła tej samej liczby ofiar palestyńskich, które zostały zabite przez syjonistycznych żołnierzy w okupowanej Palestynie , zachodnie media które dzień i noc mówią o Ukrainie i rosyjskich bombardowaniach, nie podały żadnych wiadomości o codziennych zbrodniach popełnianych przez izraelską armię i policję na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu.

Terroryzm „izraelski” w okupowanej Palestynie jest zalegalizowany na arenie międzynarodowej , ponieważ syjonistyczni Żydzi mają prawo do tego, czego nie mają inni ludzie. Mają prawo najeżdżać, okupować, aresztować dzieci, zabijać starych i chorych ludzi, kobiety w ciąży, dokonywać egzekucji chłopców i dziewcząt, konfiskować palestyńska ziemię i bezcześcić ich domy i miejsca kultu, zarówno muzułmańskie meczety jak i chrześcijańskie kościoły. Syjonistyczni okupanci nie rozróżniają czy Palestyńczycy są muzułmanami czy też chrześcijanami.

Dla nich wszyscy są wrogami i trzeba ich zmiażdżyć, poniżyć, aresztować lub zamordować. Dlaczego Stany Zjednoczone i inne kraje NATO wspierają syjonistycznych zbrodniarzy i odmawiają pociągnięcia ich do odpowiedzialności?.

Niektóre zachodnie media przeszukują, a nawet przekopują całą Ukrainę w poszukiwaniu wiadomości, które pokazują ofiary wśród narodu ukraińskiego. Ale jednocześnie te same zachodniej media nie publikuje żadnych wiadomości, które pokazują zbrodnie ,,Izraela” w okupowanej Palestynie.

Od wielu miesięcy widzimy w wiadomości, filmy, wywiady i relacje z Ukrainy, ale choćby przez sekundę nie widzimy żadnych informacji o cierpieniu narody palestyńskiego z powodu syjonistycznej okupacji i terroru.

Media Zachodu, podobnie jak jego rządzący, uporczywie nie pozwalają na publikowanie i rozpowszechnianie informacji o ofiarach palestyńskich.

W Europie i w Stanach Zjednoczonych do dziś są niestety tacy, którzy nie widzą, że zachodni kolonialny reżim kapitalistyczny kierowany przez Stany Zjednoczone jest stronniczy od 1948 roku i do dziś stoi po stronie syjonistów, oraz propaguje wrogość wobec naszego narodu palestyńskiego. Jeśli ktoś zapyta mnie dlaczego, odpowiem mu natychmiast: bo to zachodni imperializm stworzył syjonizm i to on zasiał izraelską okupację w sercu okupowanej Palestyny , oraz zmusił ONZ do podziału Palestyny ​​i oddania jej ziemi syjonistycznym najeźdźcom żydowskim .

Pomimo całej tej arogancji, terroryzmu, uprzedzeń, rasizmu i syjonistycznej okupacji oraz jej wsparciu przez zachodniej imperializm, będziemy trwać stanowczo, odniesiemy zwycięstwo i wypędzimy syjonistycznych okupantów z arabskiej ziemi Palestyny.

Nidal Hamad

2-08-2022