Zamordowanie Izz Al-Tamimi – Tekst: Nidala hamad

Zamordowanie Izz Al-Tamimi

W czerwcu 2018 roku Izraela żołnierze zabili dziewczynkę Izz Al-Tamimi z wioski Nabi Saleh, na północ od Ramallah. Izraelski żołnierz strzelił do dziewczynki z odległości mniejszej niż dwa metry.

Izraelscy żołnierze uniemożliwili także rodzicom udzielenie pomocy dziecku, w wyniku, czego Tamimi wykrwawiła się ma śmierć. Izraelska armia dokonała w ostatnich latach dziesiątek egzekucji na Palestyńczykach..

Izraelska armia chroniła także żydowskim osadników, którzy mordowali palestyńskich cywili. Obowiązkiem sił okupacyjnych jest ochrona ludności cywilnej, zgodnie z przepisami prawa międzynarodowego.

Jednak prawa nie są stosowane przez izraelski władze w okupowanej Palestynie. Dlatego konieczne jest ściganie izraelskich władz przed sądami międzynarodowymi za popełnienie zbrodni wojennych na niewinnych mężczyznach, kobietach i dzieciach.

Aby nie oszukiwać siebie i nie oszukiwać naszych czytelników, trzeba zaznaczyć, że kraje Europy i Stany Zjednoczone ciągle popierają Izrael.

Wydaje się, że istnieje globalne weto, które uniemożliwia pociągnięcia do odpowiedzialności syjonistycznego państwa, które powstało w 1948 roku.

Trzeba pamiętać, że wszyscy, którzy zgodzili się na tę decyzję, byli odpowiedzialni za tajny sojusz ruchu syjonistycznego z nazistowskimi Niemcami, i za nazistowskie zbrodnie dokonane na Żydach w Europie.

Musimy pamiętać, że wszyscy, którzy zgodzili się na tę decyzję, albo mieli tajne, albo jawne porozumienie z ruchem syjonistycznym. Nie chcieli, aby europejscy Żydzi pozostali w Europie. Tutaj interesy wszystkich się spotkały, więc Palestyna była ofiarą, a także niesyjonistyczni Żydzi w Europie. Było pewne porozumienie między urzędnikami syjonistycznymi i nazistowskimi. Byli syjonistyczni przywódcy, którzy bardzo lubili faszyzm i Benito Mussoliniego i przyjaźnili się z nim.

Należał do nich przywódca syjonistycznych terrorystów Żabotinsky, założyciel Żydowskiej Organizacji Syjonistycznej Beitar w Polsce.

 

Nidal Hamad 7 Czerwca 2018