Czas się rozliczyć – Nidal Hamad

Polscy syjoniści popierają brutalne ataki izraelskiej armii przeciwko Palestyńczykom. W każdym polskim mieście, w którym odbywa się demonstracja poparcia dla Palestyńczyków, pojawiają się grupy ludzi, którzy wspierają izraelski terroryzm i syjonistyczny Izrael.

Są nie tylko wyznawcami judaizmu, ale także zwolennikami syjonistycznej i faszystowskiej ideologii, lub są twardogłowymi chrześcijańskimi fundamentalistami.

Są na usługach ambasady Izraela w Warszawie, a także izraelskiego wywiadu izraelskiego.

Gdyby Ci ludzie naprawdę znali naukę Jezusa, to wiedzieliby, że chrześcijański Jezus uczył tolerancji, braterstwa, pokoju, miłości, i odrzucenia niesprawiedliwości, ucisku i zniewolenia.

Ci poplecznicy Izraela nie zdają sobie sprawy, że syjonistyczna okupacja kala kolebkę Jezusa Chrystusa, morduje Palestyńczyków, burzy ich domy, meczety i kościoły, oraz w równym stopniu zagraża Palestyńczykom, tak muzułmanom jak i chrześcijanom.

Jezus nakazał miłować słabych, upośledzonych, biednych, kobiety i dzieci. Sam im pomagał i uzdrawiał.

Lud Jezusa, czyli lud Palestyny został ukrzyżowany 15 maja 1948 roku. Wtedy rozpoczęła się Nakba, czyli tragedia narodu palestyńskiego i upadek Palestyny.

A ci, którzy go ukrzyżowali i nadal go krzyżują, to przestępcy i syjonistyczni terroryści, którzy okupują Jerozolimę, Nazaret, Kana Galilejska, Tyberiadę, Jerycho, Betlejem, Hebron i cała ziemia Palestyny.

Wielbiciele Jezusa, Muhammada ( AS), Mojżesza stańcie po stronie Palestyny razem z ludzi honoru, sprawiedliwości, równości, pokoju i prawdy na całym świecie.

Trzeba mówić prawdę o nieludzkiej okupacji izraelskiej i ujawniać prawdziwej twarz syjonizmu, oraz jego sojuszników: Stanów Zjednoczonych i NATO.

Każdy przyzwoity człowiek powinien być przeciwko izraelskiemu terrorowi i izraelskiej okupacji. Bo inaczej będzie potworem, a nie człowiekiem.

Tylko zbrodniarz stoi po stronie zbrodniarza, ciemiężyciela i walczy z tym, którzy cierpią niesprawiedliwość.

Wiemy, że era syjonistycznej okupacji dobiega końca. Wiemy, że Izrael prędzej czy później polegnie. Wiemy, że Palestyna wróci do swoich prawowitych właścicieli.

Liczymy i rejestrujemy syjonistyczne zbrodnie, aby kiedyś postawić morderców przed sądem i ukarać.

Czas się na rozliczenie z syjonistycznymi zbrodniarzami jest już tuż, tuż.

Nadchodzi godzina kary.

Nidal Hamad – al-safsaf.com

18-05-2021

Czas się rozliczyć