Polski - Słowiańskiالأرشيف

Czy nie macie Boga, do którego się modlicie?

Nidal Hamad:

O ludzie, przestańcie patrzeć na ludobójstwo… coś zróbcie

Czy nie macie Boga, do którego się modlicie?

Podczas gdy świat zachodni przygotowuje się do obchodów Bożego Narodzenia i Nowego Roku, mieszkańcy Gazy umierają z głodu, pragnienia, bombardowań i pod gruzami swoich domów…

Boli mnie serce, boli mnie brzuch i boli mnie głowa, gdy myślę o głodzie mojej rodziny i narodu w Gazie, gęsto zaludnionej Strefie, która w XXI wieku jest ofiarą ludobójstwa transmitowanego w telewizji i na zdjęciach. Bohaterowie ludobójstwa w Gazie są dobrze znani: Joe Biden, Beniamin Netanyahu, Sunak i reszta globalnej syjonistycznej, terrorystycznej mafii rasistowskiej, islamofobicznej.

Czy wy ludzie myślicie o świętach i kupowaniu prezentów i  jedzenia, a w innym miejscu na świecie eksterminuje się cały naród?

Palestyńczycy są zabijani w Ojczyźnie Jezusa Chrystusa i jego Matki Marii, w okupowanej Palestynie.

Czy wiecie, że dziesiątki tysięcy cywilów, w tym tysiące dzieci, jest ciętych na kawałki, mordowanych, zabijanych i spalanych przez bomby i rakiety agresywnego terrorystycznego zachodniego sojuszu pod przywództwem Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemiec, które wspierają Izrael.

O wy, którzy czekacie na Boże Narodzenie i Nowy Rok, aby napełnić swoje żołądki pysznym jedzeniem i napojami.

Ocaleni z bombardowań w Gazie stoją w obliczu bezpośredniego niebezpieczeństwa śmierci z powodu głodu, chorób, niedoboru wody, leków, opieki medycznej, paliwa, prądu i zanieczyszczenia powietrza w wyniku izraelskiej agresji.

O ludzie!

Organizacje charytatywne w Gazie podniosły alarm w związku z straszliwą sytuacją w Strefie. Ponad dwa miesiące po rozpoczęciu zbrodniczej agresji syjonistycznej, ludności Strefy Gazy zagraża głód oraz rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych.

Jeśli nie chcecie to nie wierzcie mi, gdyż jestem Palestyńczykiem, który w dzieciństwie przeżył podobne okoliczności podczas oblężenia Bejrutu i masakry obozów Shabra i Shatila latem 1982 roku. Ale uwierzcie organizacjom międzynarodowym, takim jak Save the Children, które określiły to, co się dzieje w Gazie, „okrucieństwami”.

Bushra Al-Khalidi z organizacji Oxfam z siedzibą w Wielkiej Brytanii: „Sytuacja w Gazie to nie tylko katastrofa. To tragedia  z potencjalnie nieodwracalnymi konsekwencjami dla narodu palestyńskiego .” Dodała: „Izraelskie bezpieczne strefy w Gazie to miraż”.

Alexandra Sayeh z organizacji Save the Children ostrzegła, że „ci, którzy przeżyli bombardowanie, są teraz narażeni na bezpośrednie ryzyko śmierci z powodu głodu i chorób”.

Sayeh opowiedziała o rozprzestrzenianiu się robaków, które wychodzą z wyleczonych z ran, oraz o dzieciach poddawanych amputacji kończyn bez znieczulenia, stojących setkami w kolejkach do „jednej toalety” lub włóczących się po ulicach w poszukiwaniu pożywienia.

Proszę was, wzywam was i mam nadzieję, że podniesiecie głosy w obronie dzieci w Gazie, aby ocalić je ze szponów nieludzkiego, faszystowskiego syjonistycznego potwora.

Powiedzcie chrześcijańskim kapłanom i  kardynałom  w kościołach i miejscach kultu, w których się modlicie…

Na Boga, wasze modlitwy nie zostaną przyjęte, jeśli będziecie patrzeć na głód, pragnienie i śmierć dzieci w Gazie i nic nie zrobicie.

Bóg nie przyjmie waszych modlitw i nie wybaczy wam waszej obojętności i ignorowania tragedii Palestyńczyków., ponieważ ponownie krzyżujecie Chrystusa, sprawiając, że jest spragniony i głodny.

Nidal Hamad

10-12-2023