Polski - Słowiańskiالأرشيف

Eid po palestyńsku – Nidal Hamad

Eid po palestyńsku – Nidal Hamad

Jutro w muzułmańskim świecie będzie święto Eid al-Fitr. Mam nadzieję, że będzie to święto zwycięstwa narodu palestyńskiego.

Wierzę ze święto Eid Al-Fitr uciszy europejskich hipokrytów politycznych i zakłamanych ludzi mediów, którzy są sprzymierzeni z Izraelem i jego zbrodniami popełnianymi na narodzie palestyńskim.

Jutro jest pierwszy dzień Eid Al-Fitr w Palestynie.

Będzie in bardzo ważny zwłaszcza w Strefie Gazy, gdzie syjonistyczne samoloty, czołgi, artyleria i marynarka wojenna wciąż bawią się w zabijanie niewinnych ludzi i niszczenie ich domów w odwecie przeciwko atakom palestyńskiego ruchu oporu i jego rakietom, które spadają jak deszcz na bazy izraelskiej armii i osiedla uzbrojonych żydowskich osadników w okupowanej Palestynie.

W czasie Eid Al-Fitr pokażemy nasz smutek i żal z powodu zabitych Palestyńczyków, którzy zginęli z rak syjonistycznego Izraela. Będziemy współczuć ich rodzinom i staniemy po ich stronie.

W święto Eid Al-Fitr zintensyfikujemy kampanie solidarności z narodem palestyńskim, ujawniając zbrodnie syjonistycznych przestępców i terrorystów, którzy dokonują barbarzyńskich ataków w Strefie Gazie i całej Palestynie.

Ujawnimy kłamstwa europejskich i polskich mediów i dziennikarzy, którzy okłamują swoje narody, publikują fałszywe wiadomości na temat wydarzeń w Palestynie ​​i bezczelnie propagują syjonistyczny punkt widzenia.

W święto Eid Al-Fitr mówimy całemu światu: głos narodu palestyńskiego jest głosem prawdy, sprawiedliwości, równości, pokoju, wolności i solidarności między narodami. Jest głosem ludzi uczciwych, rewolucjonistów i bojowników całego świata.

Naród palestyński wie, kto jest z nim, a kto przeciw niemu, i widzi różnice między uczciwymi i nieuczciwymi, wolnymi i niewolnikami, oraz między tymi, którzy bronią Palestyny, a tymi, którzy ją sprzedali i pojednali się z wrogiem. Syjoniści i arabscy reakcjoniści i zdrajcy nie mają przyszłości ani miejsca w Palestynie.

Niech Eid Al-Fitr będzie świętem zwycięstwa narodu palestyńskiego.

Niech Eid Al-Fitr będzie upokorzeniem dla Izraela i jego zbrodni.

Eid Al-Fitr Mubarak

Nidal Hamad

13-05-2021