Polski - Słowiańskiالأرشيف

Gdyby…ale samo gdyby nie wystarczy…

NIDAL HAMAD:
Jestem pewien, że gdyby rządy i kraje zachodnie, a w szczególności media europejskie, pozwoliły na publikację scen ludobójstwa w Gazie, Europa byłaby świadkiem rewolucji przeciwko swoim przywódco, którzy są sługami przez administracji amerykańską i lobby żydowsko-syjonistycznego, które kontrolują prawie wszystko na Zachodzie.
Gdyby Europejczycy oglądali w telewizji to samo, co my, w telewizji arabskiej i palestyńskiej, oraz na portalach społecznościowych, gdyby widzieli masakry oraz bombardowania dzieci, kobiet, osób starszych i chorych, gdyby widzieli skalę zniszczeń, gdyby czytali lub oglądali komentarzach izraelskich Żydów na temat ludobójstwa w Gazie, stali by się z pewnością antyizraelscy.
15,500 tysiąca ofiar, 7 tysięcy osób zaginionych i około1500 masakr w niecałe dwa miesiące.
Zniszczenie ponad 250 tysięcy mieszkań i większości szpitali, zabójstwa i aresztowania personelu medycznego, ratowników medycznych i obrony cywilnej, i dziennikarze.
Wszystko to są zbrodnie wojenne popełnione przez terrorystyczny syjonistyczny „Izrael”, który jest bazą kolonialnego, imperialistycznego Zachodu, na Arabskim Wschodzie.
Wszystkie zachodnie rządy ponoszą winy wraz ze Stanami Zjednoczonymi i „Izraelem”.
Wszyscy oni są wrogami narodu palestyńskiego, ludzkości, pokoju i sprawiedliwości na świecie.
Wszystkie zachodnie rządy są b świadkami ludobójstwa i nie robią nic, aby je powstrzymać, dlatego, że są za Izraelem, lub dlatego, że są rasistami, faszystami i przestępcami i nie mają sumienia.
Będziemy tych ludźmi potępiać do końca życia, bo nie mieli i nie mają wstydu. Potępiamy tchórzy, którzy stają z boku, przyglądają się i usprawiedliwiają ludobójstwo..
Ludzie na Zachodzie!
Dość kłamstw i podwójnych standardów!
Nie pozwoliliście Waszym mediom powiedzieć nie prawdy , tylko publikujecie to, co było sprzeczne z rzeczywistością.
Jesteście stronie izraelskiej okupacji, przedstawiając ją jako dobrą i spokojną, podczas gdy Palestyńczyków przedstawiacie jako potwory.
Nie boję się nikogo z Was, ponieważ jestem Palestyńczykiem i przynależę do Palestyny.

Nidal Hamad
4-12-2023