Polski - Słowiańskiالأرشيف

Hawara – okupowana Palestyna: Noc Kryształowa (niem. Kristallnacht.. hebrajski. ליל הבדולח).

Hawara – okupowana Palestyna: Noc Kryształowa (niem. Kristallnacht.. hebrajski. ליל הבדולח).

Noc z 26 na 27 lutego 2023 roku w Hawara, palestyńska wioska w okupowanej Palestynie.

Setki zbrojonych osadników żydowskich zaatakowało wioskę Hawara i spaliło ponad 100 palestyńskich samochodów i 30 domów. To wszystko działo pod ochrona i i nadzorem ,,izraelskiej” armii.
Mój palestyński przyjaciel Khalid Issa – dziennikarz i pisarz mieszkający na emigracji w Szwecji napisał dziś:
(Potomkowie „Holokaustu” powtarzają te same zbrodnie, jakich dokonali niemieccy naziści podczas, nocy kryształowej” w 1938 roku.
Ofiara reinkarnuje rolę swojego mordercy i powraca jako współczesny nazista ze starymi czarno -białymi zdjęciami do nowego nazistowskiego kolorowego świata cyfrowego.
Zbrodnia w Hawara dowodzi, że nie ma różnicy między Adolfem Eichmanem”, a Itamarem Bin Gvirem. Między niemieckim Gestapo a, izraelskim” Mossadem i Shin Bet. Nie ma różnicy między rasą “aryjską” a “wybranym ludem Boga”. Jesteśmy „Goyami” z Hawara, którzy zostali spaleni na oczach całego ,,Izraela” i świata).
Zachodnie i polskie media nie mówią lub rzadko mówią o tym, natomiast zasypują europejskie społeczeństwa informacjami, kiedy jakiś Palestyńczyk zaatakuje żydowskich syjonistów i okupantów.
Atak żydowskich osadników odbył się w kilka miejscach na zachodnim Brzegu Jordanu. Niektórzy Palestyńczycy zginęli, inny zostali ranni, a straty materialne są ogromne.
To wszystko było planowane i popierane przez ,,izraelski” rząd i premiera ,,Izraela” Beniamina Netaniahu i jego ministra bezpieczeństwa Itamara Ben Gvira, oraz innych syjonistycznych morderców.
Taka sama noc miała miejsca w Niemczech, i nazwana była “Nocą Kryształową” (niem. Kristallnacht).
W nocy z 9 na 10 listopada 1938 roku na terenie III Rzeszy dokonano pogromów ludności żydowskiej. Żydzi padli ofiarami fizycznej przemocy ze strony nazistowskich bojówek SA, które były dowodzone przez funkcjonariuszy państwowych.
Pretekstem było zabójstwo niemieckiego dyplomaty w Paryżu, za które obwiniano Żydów. Niemieckie nazistowskie władze określały rozruchy jako spontaniczny wyraz gniewu niemieckiej ludności. W rzeczywistości była to sprytnie przemyślana akcja, której pomysłodawcą był szef propagandy III Rzeszy, Joseph Goebbels.
Dokładnie tak samo zachowuje się premier, Izraela”, Beniamin Netaniahu i minister bezpieczeństwa, Izraela” Itamar Ben Ghafir, którzy są tacy sami jak nazistowski zbrodniarz Adolf Eichmann.


al-safsaf.com
Nidal Hamad
27-02-2023