Polski - Słowiańskiالأرشيف

“Izraelski” atak na belgijską minister Caroline Gennez

“Izraelski” atak na belgijską minister Caroline Gennez, która mówiła o terroryzmie i zbrodniach syjonistycznych Żydów.

Belgijska minister oświadczyła że ​​„Izraelczycy” wymazali z mapy całe palestyńskie wioski, podczas gdy świat jest rozproszony i zajęty Ukrainą.

Lobby syjonistyczne i „izraelskie” przypuściło atak na pani ministra. Mamy nadzieję, że pani minister nie będzie musiała przepraszać za swoje słowa, jak robią to zwykle europejscy politycy, których słowa nie spodobały się syjonistów i rządowi ,,Izraela”.

Odważna belgijska minister, powiedziała jedynie prawdę, o której politycy w Europie i Stanach Zjednoczonych boją się mówić, ponieważ dotyczy ona „izraelskiego” terroryzmu, oraz czystek etnicznych w okupowanej Palestynie.

Lecz zawsze znajdą się politycy, którzy mają zarówno sumienie, jak i odwagę.

Drodzy czytelnicy: Caroline Gennez, belgijska minister, która rezyduje w Brukseli, gdzie siedzibę ma Unia Europejska, należy do tego bardzo rzadkiego typu polityków, w szczególności w Europie.

Powiedziała to, czego nie odważył się powiedzieć żaden europejski polityk od początku wojny na Ukrainie.

Jednak są jeszcze na świecie politycy mający sumienia i zwykłą ludzką przyzwoitość.

Z mojego doświadczenia dziennikarskiego i politycznego wiem, że ​​większość polityków w wielu sytuacjach postępuje bez skrupułów, zwłaszcza jeśli chodzi o ,,izraelskie” zbrodnie popełniane na Palestyńczykach. Ci europejscy politycy wielokrotnie pomagają syjonistycznych rzeźnikom w wykonaniu zadania uboju, a następnie wyznaczają sobie rolę obrońcę, który usprawiedliwia te zbrodnie i zapobiega pociągnięcia do odpowiedzialności zbrodniarzy.

Przypadek Caroline Gennez nie jest odosobniony.

Podobne stanowiska prezentowali; Brytyjczyk Jemy Corpen, lider Partii Pracy, oraz szereg ważnych norweskich polityków, ministrów w tym zmarły premier Kori Willoch i pani Kristen Halvorsen, ówczesny przywódca Norweskiej Partii Lewicy Socjalistycznej i minister finansów w norweskim rządzie w 2005 r.

Zgadzam się z opinią, że są przypadków potępień ,,izraelskich” zbrodni nie jest dużo, ale muszą one w przyszłości zaowocować czymś większym i silniejszym. To są ruchy na stojących wodach.
Jutro wytryśnie z tego źródło, a woda popłynie przez całą Europę.

@al-safsaf.com
Nidal Hamad
2-09-2023