Polski - Słowiańskiالأرشيف

Ludobójstwo dziennikarzy w Gazie trwa – Autor Nidal Hamad

W izraelskim zamachu bombowym zamordowano dwie młode palestyńskie dziennikarki, Alaę Khaddour w Beit Lahia i Alaę Taher Al-Hasanat w jej domu w mieście Gaza.

Zginęły, gdy przebywały w domach z rodzinami, w wyniku wojny eksterminacyjnej,  którą Izrael toczy w Gazie przeciw dziennikarzom od 7 października 2023 roku.

Alaa i Alaa to zamordowane ofiary nr 61 i 62 w serii syjonistycznej eksterminacji palestyńskich pracowników mediów i dziennikarzy w Gazie.

Oto ostatnie nagranie audio, które Alaa Khaddour wysłała ze swojego domu w Beit Lahia, zanim samoloty syjonistyczne zbombardowały go i zabiły wszystkich, którzy się w nim znajdowali, łącznie z nią.

Alaa Hadour udokumentowała na nagraniu ostatnie chwile, kiedy mieszkała w swoim domu w Beit Lahia, po tym, jak samoloty okupacyjne wystrzeliły zakazane na szczeblu międzynarodowym bomby fosforowe i przeprowadziły gwałtowne i ciągłe naloty na okolicę oraz zrzuciły ulotki wzywające mieszkańców do opuszczenia miasta pod gradem bomb, brutalne i masowe bombardowania.

Z nagrania jasno wynikało, że Alaa Khaddour była poruszona i przestraszona tym, co czeka ją i jej rodzinę, i miała rację, ponieważ jej łzy i pozdrowienia były ostatnią rzeczą, jaką nam zostawiła przed zamachem.

Alaa podniosła się po opublikowaniu filmu opisującego brzydotę okupacji, jej brutalność, krwawość i grozę ostatnich chwil w Beit Lahia.

Jakie jest stanowisko dziennikarzy polskich, europejskich i zachodnich w sprawie zabójstwa ich kolegów i koleżanek oraz ich rodzin w Gazie????

Nidal Hamad

@al-safsaf.com

11-21-2023

آلاء خضور