Polski - Słowiańskiالأرشيف

Meczet AlIbrahimi na Starym Mieście w Hebronie

Relacja medialna: „Izraelscy okupanci organizują koncert muzyczny na dziedzińcach meczetu Al-Ibrahimi na Starym Mieście, w Hebronie”.
Stada uzbrojonych żydowskich osadników chronionych przez izraelską armię zorganizowali głośny koncert muzyczny w meczecie Al- Ibrahimi w okupowanym palestyńskim mieście Hebron.
Jak wiemy Islam nie pozwala na organizowanie koncertów i tańców w meczetach.


Ci sami syjoniści, z bezpośrednim wsparciem izraelskiego rządu planują zorganizować koncert muzyczny w błogosławionym meczecie Al-Aksa, w okupowanej Jerozolimie.
Ale niezłomni i cierpliwi Palestyńczycy ​​nie pozwolą im na to i nie dopuszczą do błędu popełnionego przez Autonomię Palestyńską, kiedy zgodziła się na zorganizowanie koncertu w meczecie Al-Ibrahimi.

al-safsaf.com
Nidal Hamad
12-10-2022

Mahmud Sammdudi miał 12 lat

28 września 2022 roku podczas izraelskiej akcji wojskowej w mieście Jenin, izraelscy żołnierze zabili 4 Palestyńczyków i ranili 44 innych, w tym 12-letniego chłopca Mahmuda Sammdudiego.
Jego zabójstwo nastąpiło po tym, jak 4 innych palestyńskich nastolatków zostało zabitych przez izraelskich żołnierzy w oddzielnych incydentach na Zachodnim Brzegu Jordanu, 8 i 9 października 2022 roku.
Według dokumentacji zgromadzonej przez Defense for Children International – Palestine (DCIP), w 2022 roku izraelskie siły okupacyjne zabiły 44 palestyńskie dzieci, 27 tych dzieci zostało zabitych przez izraelskich żołnierzy lub żydowskich osadników na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu.
DCIP udokumentowało także zabicie 17 palestyńskich dzieci w dniach 5-7 sierpnia 2022 roku, po tym, jak izraelska armia rozpoczęła ofensywę w Strefie Gazy.

al-safsaf.com
Nidal Hamad
11-10-2022