Nowo narodzona Amira została zabita, ponieważ była Palestynką

Test – Nidal Hamad

5 marca 2008 roku. syjonistyczne ,,izraelscy” komandosi wkroczyły na teren Abu Al-Ajeen, w mieście Al-Qarara, w Strefie Gazy , w celu zamordowania palestyńskiego bojownika ruchu oporu mieszkającego we wspomnianej okolicy.
Snajperzy i żołnierze „izraelskiej” armii podczas tej akcji zabili palestyńską dziewczynkę, która miała zaledwie 20 dni, oraz poważnie zranili jej matkę i aresztowali jej ojca.
Nowo narodzona Amira Abu Asr i jej rodzice odwiedzali przyjaciół rodziny w dzielnicy Abu Al-Ajeen, kiedy zostali zaatakowani przez syjonistycznych żydowskich żołnierzy, którzy nie byli w stanie znaleźć i zabić palestyńskiego bojownika ruchu oporu.

Nowo narodzona Amira Abu Asr z miejscowości Qarara w Strefie Gazy, miała nie więcej niż trzy tygodnie, i została trafiona kulą w głowę wystrzeloną przez snajpera z „izraelskiej” armii okupacyjnej.

Gdyby Amira dorosła, toby żyła, uczyła się, studiowała, ale co by potem zrobiła w okupowanej Ojczyźnie, gdzie życie Palestyńczyków jest kontrolowane przez syjonistyczną i przestępczą bandę kolonizatorów i okupantów?.

Czy Amira (jej imię w języku arabskim znaczy księżniczka) zostałaby księżniczką, którą jest teraz w oczach swojego ludu?

Czy obchodziłaby, jak wiele kobiet i dziewcząt, Międzynarodowy Dzień Kobiet, który przypada w dniu napisania tego artykułu?

Czy zapaliłaby znicze na grobach męczenników – kobiet i dziewcząt z Palestyny, które z zimną krwią i bez wyrzutów sumienia zostały zabite przez syjonistycznych okupantów. Nistety Amira Abu Asr do nich dołączyła.

Co myśli syjonisteczny żołnierz – zabójca, kiedy morduje nowo narodzone niemowlę?
Jak potem może przyjść do swojego domu, przytulić i ucałować swoje dzieci?
Terroryzm „syjonistyczno-izraelski” nie ma granic i nikt nie chce go powstrzymać, a nawet potępić.
Jestem przekonany, wraz z milionami ludzi w Palestynie i na świecie, że nasza walka toczy się nie tylko z „Izraelem”, ale ze wszystkimi zachodnimi rządami, kierowanymi przez Stany Zjednoczone, które są głównym sponsorem i protektorem syjonistycznego,,izraelskiego” terroryzmu.

Nidal Hamad

Napisano i opublikowano 8-03–2008 i zaktualizowano 2-02-2023