Palestyna nadal walczy – Nidal Hamad

Opinia polityczna

Być może czytaliście lub słyszeliście kilka dni temu, że jeden z Palestyńczyków wysiadł ze swojego samochodu i strzelał do syjonistycznych osadników i izraelskich żołnierzy, raniąc trzech z nich i zdołał uciec.

Mijały dni, podczas których izraelscy okupanci nie mogli go znaleźć ani zidentyfikować. Do czasu, gdy służby bezpieczeństwa Autonomii Palestyńskiej w Ramallah, które w pełni i całkowicie współpracują z syjonistycznymi okupantami, poinformowały Izraelczyków o Palestyńczyku, który przeprowadził atak.

(W Palestynie nazywają to zdradą, a karą za zdradę jest śmierć). Te palestyńskie organy, które działają w interesie Izraela i przeciwko palestyńskiego narodowi, pewnego dnia zostaną pociągnięte do odpowiedzialności przez naród palestyński.

Naród palestyński nie może dłużej tolerować istnienia władzy podlegającej okupantom. Obecność Autonomii Palestyńskiej stanowi obciążenie dla narodu palestyńskiego, dlatego należy ich w jakikolwiek sposób wyeliminować, aby pozbyć się syjonistycznej okupacji i wyzwolić Palestynę.

Ponieważ wiadomo już, kto przeprowadził atak i został aresztowany przez syjonistów, dlatego tez izraelscy politycy dyskutują, zastanawiają się i analizują, dlaczego zamożny biznesmen, który posiada obywatelstwo amerykańskie i ma siedmioro dzieci, przeprowadza atak przeciwko izraelskim żołnierzom i syjonistycznym osadnikom.

Być może agenci z Mossadu, Shin Bet i CIA dojdą do wniosku, że tego rodzaju walka Palestyńczyków jest najlepszą odpowiedzią na zdradę marionetkowego rządu Autonomię Palestyńskiej i reakcyjnych reżimów arabskich, oraz na niesprawiedliwość, okupację, upokorzenie i agresję syjonistycznych okupantów. To się nie skończy, bez względu na to, jak brutalne będą działania izraelskiej armii i Izraelskiego wywiadu wojskowego Mossad na Zachodnimi Brzegu Jordanu.

Aresztowany bohater i sprawca ataku Montaser Shalaby, podobnie jak jego naród, ostatecznie zatriumfuje, a zdrajcy jak i okupanci wylądują na śmietnika historii.

Nidal Hamad

7.05.2021