Polski - Słowiańskiالأرشيف

Palestyna to nie Ukraina, a „Izrael” to nie Rosja (1-3)

Nidal Hamad*.

Śledziłem i nadal śledzę reakcje, oraz oficjalny i nieoficjalny stan solidarności Europy i USA z Ukrainą od początku rosyjskiej inwazji około miesiąca temu.
Solidarność z narodem ukraińskim była powodem do szczęścia i przekonania, że ludzie są dobrzy i mimo wszystko nadal się kochają.
Ale nie ukrywam przed Wami tajemnicy, że było mi bardzo smutno, bo świat wciąż przechodzi zachodni i syjonistyczny proces prania mózgów.
Światem niestety rządzą grupy hipokrytów, kłamców, hejterów, rasistów, a nawet syjonistów. Gdyby nie stanowisko państw, rządów, parlamentów, partii i mediów, które odegrały ogromną rolę w nakłanianiu ludzi do solidarności z Ukrainą, to nie byłaby tak wielka, jak dziś.
Solidarność z narodem ukraińskim to rzecz potrzebna i dobra. Ale dlaczego Europa i Zachod są obojętne na naszą tragedię i na brutalne zbrodnie syjonistów w okupowanej Palestynie?.
Rządy większych i mniejszych krajów Europy są wrogie narodowi palestyńskiemu i popierają syjonistyczną okupację.
Większość europejskich rządów odmawia potępienia ,,Izraela”, pociągnięcia do odpowiedzialności syjonistycznych zbrodniarzy i zakończenia 75- letniej okupacji Palestyny.

Nie zadowalają nas takie uzasadnienia, że Ukraina leży w Europie, podczas gdy Palestyna jest od niej daleka.
Czy powinniśmy również przypomnieć o Bośni i Hercegowinie w dniu, w którym jej kobiety zostały zmasakrowane, zniewolone, zgwałcone, a stało się to w sercu Europy.
Zachód nie zrobił nic by okazać solidarnośc dla Bośniaków


Mówię to, mimo że Bośnia, podobnie jak cała Europa, stała się ogonem amerykańskiego rządu.

Europa i i USA nie robią nic, aby zmusić swoją „bękartową córkę, Izrael”, do przestrzegania międzynarodowych rezolucji wydanych przez Zgromadzenie Ogólne ONZ i Radę Bezpieczeństwa ONZ.

Jeśli chodzi o zbrodnie popełnione przez syjonistycznych okupantów, są to zbrodnie wojenne, zbrodnie przeciwko ludzkości, czystki etniczne i ludobójstwo.

To także kradzież i okupacja Ojczyzny narodu palestyńskiego wraz ze wszystkimi jego miastami, miasteczkami i wsiami. Jest to znane całemu światu, zwłaszcza politykom, parlamentarzystom, rządom i opozycji Europy i USA.

Stany Zjednoczone także popełniły zbrodnie w czasach czterech prezydentów: George’a Busha, George’a Busha juniora, Billa Clintona i Baracka Obamy.
Armie USA i ich europejskich sojuszników zabiły i zraniły ponad sześć milionów ludzi na świeci

Nidal Hamad
23-03-2022