Palestyńczyk poświęca swoje życie za wolność swojego ludu i Ojczyzny

Nidal Hamad

Palestyńczyk poświęca swoje życie za wolność i zbawienie swojego ludu, oraz jego wyzwolenie spod terrorystycznej okupacji syjonistycznej. Ten rodzaj poświęcenia jest uważany za największą formę walki i prowadzi do świętego męczeństwa.

Podczas gdy my, Palestyńczycy, to robimy, zachodnie media wypaczają i fałszują obraz naszej walki i nazywają Palestyńczyków terrorystami.

Jednocześnie, gdyby to samo zrobił ukraiński bojownik, (nawet z milicji azowskiej) przeciwko rosyjskiej armii, te same zachodnie media podniosłyby go do rangi świętych, chociaż jest wiadomym, że Batalion „Azow” głosi ideologię faszystowską, nazistowską, rasistowską, ekstremistyczną i prawicową.

Nawet Centrum Rozenthala, które śledzi antysemityzm na świecie, i jest bardzo dużą organizacją żydowsko-amerykańsko-syjonistyczną, uważał Batalion ,,Azow” za bojówkę nazistowską.

Centrum Rozenthala siedzibę w Stanach Zjednoczonych i zastrasza każdą osobę na świecie, która krytykuje lub potępia akty terrorystyczne „Izraela”. Administracja USA i Przywódcy żydowscy i Rozenthal wycofali oskarżenia o nazizm i antysemityzm wobec Batalionu,,Azow”, po tym jak ukraiński „Żyd” Zełenski został prezydentem kraju. Wygrał on wybory prezydenckie przy wsparciu żydowskim i izraelskim.

Zełenski oparł swoje rządy na skrajnie prawicowych bojówkach. Batalion ,,Azow” stał się za jego rządów jedną z najpotężniejszych jednostek armii ukraińskiej. Kilka doniesień medialnych mówiło, że Batalion “Azow” jest szkolony przez „izraelskich” ekspertów do spraw bezpieczeństwa i wojskowości.

Święty Palestyńczyk Diaa Hamrasheh przeprowadził atak w mieście Bnei Brak, niedaleko Tel Awiwu, w okupowanej Palestynie. Pochodzi z Ya’bad, niedaleko Jenin na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu. Kilka lat swojego życia spędził w izraelskich więzieniach i aresztach, gdzie był torturowany, poniżany i maltretowany przez lata. Został zwolniony z więzienia w ramach wymiany więźniów, ale nie zapomniał, że ma obowiązek ukarać syjonistycznych okupantów.

Czy to przypadek czy los

Oficer i syjonistyczny osadnik Yaakov Shlom, dyrektor więzienia w Aszkelonie, oraz dwóch żydowskich osadników z Ukrainy zginęli w niedawnym ataku w Bnei Brak, który przeprowadził Diaa Hamarsheh.

Syjonistyczni okupanci próbowali powiązać ostatnie trzy palestyńskie ataki z organizacją terrorystyczną, Państwa Islamskiego” ISIS, zohydzić palestyńską walkę i powiązać ją z ISIS, która jest wspierana przez Stany Zjednoczone, Izrael, Turcję i Arabię Saudyjską.

Ale to oszustwo się nie powiodło, nawet, jeśli niektórzy ignoranci na świecie wierzą, że Palestyńczycy to terroryści.

Na własne oczy widziałem, jak polska stacja telewizyjna poinformowała o ostatnim ataku w Bnei Barak.

Gdybym nie wiedział, że jest to stacja z Polski pomyślałbym, że jest to stacja izraelska.

Prezenter Polsatu celowo wypaczył palestyńskie cele ruchu oporu. Ten sam spiker z podziwem i dumą wypowiadał się o bojownikach ukraińskich z Batalionu,,Azow”, którzy bronią miasta Maripol.

Telewizyjny spiker doskonałe wiedział że Batalion ,,Azow” jest bojówką faszystowską i nazistowską, która miedzianymi nie nawiedzi Polaków a nie tylko ruskich.

Polski prezenter, który nazwał Palestyńczyków terrorystami, powiedział jednocześnie o Batalionie “Azow”, że jest on awangardą ukraińskiego ruchu oporu przeciwko rosyjskiej inwazji. Polskie i zachodnie media są stronnicze i obłudne.

Jeśli chodzi o atak palestyńskich bojowników pod Tel Awiwem, nie wiemy, czy męczennik Diaa Hamarsheh planował zamach na dyrektora więzienia w Aszkelonie, Jakuba Szloma, czy przypadkiem Szlom znalazł się w tym miejscu i Hamarsheh Diaa zabił go, aby po chwili zginąć od kul izraelskich żołnierzy.

Diaa Hamarsheh zemścił się za tysiące palestyńskich więźniów: młodych mężczyzn, chłopców, dzieci, dziewczęta i kobiety, którzy przebywają w syjonistycznych więzieniach.

Męczennik Diaa Hamarsheh, który spędził lata swojego życia we wspomnianym więzieniu w Aszkelonie zrobił to, co każdy Palestyńczyk powinien robić każdego dnia, aż nastąpi wyzwolenie Palestyny spod syjonistycznej okupacji.

Prawo narodu palestyńskiego do przeciwstawienia się izraelskiej okupacji i wyzwolenia swojej ziemi, oraz osiągnięcia wolności i niepodległości jest chronione przez prawa międzynarodowe i ONZ.

Czy to jest zaskoczeniem dla europejskich mediów i dla polskiego dziennikarza i polskich mediów?

Nidal Hamad

1-04-2022