Polski - Słowiańskiالأرشيف

Palestyński chłopiec Haitham Mubarak (17 lat) jest ofiarą terroryzmu syjonistycznej armi,, izraelskij”

Palestyński chłopiec Haitham Mubarak (17 lat) jest ofiarą terroryzmu syjonistycznej armi,, izraelskij”

Haitham Mubarak marzył o zostaniu inżynierem, ale izraelscy żołnierze zamordowali jego marzenie i w jednej chwili zakończyli jego życie.
Został zabity przez syjonistycznych żołnierzy 8 września 2022 roku, a jego ciało było przetrzymywane w kostnicy więzienia, w którym przetrzymywane są ciała innych zabituch palestyńskich męczenników.
Od momentu powstania w 1948 roku Izrael utworzył tajne więzienia , w których ciała Palestyńczyków są bezprawnie przetrzymywane.
Kifah Shadeed, matka Haithama Mubaraka powiedziała, że ​​,,izraelscy” żołnierze zabili jej jedynego syna, po czym jego ciało było przetrzymywane w więziennej kostnica przez ponad dwa miesiące.
Dodała w wypowiedziach telewizyjnych, że Haitham Mubarak marzył o byciu inżynierem, ale syjonistyczni okupanci zabili ego marzenie.
W piątek 20 listopada 2022 roku ,,izraelska” armia okupacyjna przekazała rodzinie ciało palestyńskiego męczennika Haithama Mubaraka, po ponad dwóch miesiącach bezprawnego przetrzymywania.
Według danych izraelskiego ruchu na rzecz praw człowieka, Peace Now, na Zachodnim Brzegu Jordanu i w Jerozolimie jest około 666 tysięcy żydowskich osadników, 145 żydowskich osiedli i 140 przypadkowych placówek, które nie posiadają licencji rządu „Izraela”.
Wszystkim wiadomo, że żydowskie osadnictwo na okupowanej ziemi palestyńskiej jest esencją syjonistycznego credo zmierzającego do etnicznej likwidacji Palestyńczyków i ustanowienia żydowskiego państwa syjonistycznego w arabskiej Palestynie.
Matka Haithama Mubaraka nalegała, aby ciało jej syna przewieziono do rodzinnego domu. Gdy tak są stało matką położyła go do łóżka i pożegnała.

Nidal Hamad
22-11-2022