Syjoniści prowadzą wojnę z palestyńską flagą – Nidal Hamad

„Izraelski” rząd syjonistyczny, kierowany przez międzynarodowego terrorystę i premiera, „Izraela” Beniamina Netanjahu, prowadzi otwartą wojnę przeciwko fladze Palestyny i zakazuje jej podnoszeniu gdziekolwiek pod groźbą odpowiedzialnością prawną.
,,Izraelska” policja może aresztować każdego Palestyńczyka lub człowieka innej narodowości, który podniesie flagę palestyńską.
W dniu, w którym syjonistyczne bojówki żydowskie zdobyły Palestynę w 1948 roku, ,,izraelscy” przywódcy powiedzieli, że jest to kraj bez narodu dla ludu bez kraju. Powiedzieli że Palestyna jest niezamieszkaną ziemię i jałową pustynią. Stwierdzili, że syjonistyczni żydowscy najeźdźcy z Europy i Stanów Zjednoczonych zamienią byli w stanie to miejsce w raj.
Oczywiście później ta narracja pełne hipokryzji była promowana przez rządy Europy, Stanów Zjednoczonych
Załóżmy, że te twierdzenia syjonistów były prawdziwe, mimo, że z pewnością są to nic innego jak niewiarygodne żydowsko-syjonistyczne mity i kłamstwa, które zostały zdyskredytowane przez światowe naukowe i historyczne relacje i źródła.
Jeśli wierzymy syjonistycznej narracji, że Palestyna był jałową ziemią, to dlaczego Wielka Brytania okupowała ją i kolonizowała tak długo, oraz korzystała z jej lotnisk, portów, dróg, miast, miasteczek, wiosek, kradła i plądrowała jej dobra materialnej, takie jak pomarańcze, oliwki, tytoń, owoce, warzywa, mydło, ryby, pszenicę itp. I dlaczego nadzorowała palestyńskie instytucje turystykę, hotele, parki i luksusowe dzielnice, takie jak: dzielnica angielska, francuska, niemiecka, grecka, rosyjska, turecka i nawet polski dom w Jerozolimie, który nadal stoi tam do dziś.
Dlaczego w Palestynie istniały firmy transportowe posiadające samoloty, statki, pociągi , autobusy, i samochody.
Czy to możliwe, że jałowa ziemia ma wszystkie te zaawansowane rzeczy?
Syjonistyczni Żydzi kłamią jak zwykle.
Dlaczego wartość funta palestyńskiego była taka sama jak brytyjskiego funta szterlinga?
Dlaczego Brytyjczycy i ich sojusznicy – syjonistyczni Żydzi, którzy przybyli do Palestyny ukradkiem i wraz z armiami brytyjskimi i europejskimi (w tym polską armią generała Władysława Andersa) uczestniczyli w życiu kulturalnym i odwiedzali teatry, kina, stadiony piłkarskiej kluby towarzyskie.
Czy europejscy podróżnicy, historycy, pielgrzymi i zachodni chrześcijanie, którzy odwiedzili Palestynę, napisali, że nasza święta ziemia palestyńskich Arabów, była jałową pustynią?
Wręcz przeciwnie, wszystkie wrażenia były pozytywne i przekazały piękny obraz Palestyny, jej miast, wsi i ludzi.
Skoro Palestyna była ziemią bez narodu, to dlaczego „Izrael” walczy z Palestyńczykami od 1948 roku do dnia dzisiejszego i odrzuca flagę kraju i ludzi, których istnienia nie uznał i nie uznaje?
Wywieście flagi Palestyny na Facebooku, oraz w oknach i na balkonach swoich domów.
Flaga Palestyny jest teraz symbolem i sztandarem wolności na świecie.

Nidal Hamad
al-Safsaf.com
10-01-2023