Terrorystka Elena Zakusilo – Nidal Hamad.

Poznaj 26-letnią ukraińską żydowską terrorystkę Elenę Zakusilo, która zginęła podczas rosyjskiego nalotu na Ukrainę.

Ta dziewczyna posiadała obywatelstwo izraelskie, podobnie jak prezydent jej kraju, komik Zełenski. Oprócz dowódców w armii ukraińskiej jest też kilku ministrów posiadających obywatelstwo izraelskie.

Nie wiemy, ale to możliwe, że przeszli specjalne przeszkolenie wojskowe w armii „izraelskiej”, która obejmuje tysiące zagranicznych najemników, nawet nie-Żydów.

Prawo „izraelskie” zobowiązuje każdego obywatela żydowskiego syjonistycznego państwa, mężczyznę lub kobietę, do służby w „izraelskiej” armii okupacyjnej, a służba ta powinna odbywać się w obszarach napięć, walk i konfrontacji, takich jak Zachodni Brzeg Jordanu, Strefa Gazy, lub na okupowanych syryjskich wzgórzach Golan.

Wracamy do terrorystki Eleny Zakusilo – bohaterki tej opowieści.

Pewnego dnia w 2013 roku ukraińska stacja telewizyjna, czyli STB, gościła Eleny Zakusilo , 26-letnia ukraińska Żydówka. Była goszczona w programie Lie Detector.

Być może dziennikarze nie wiedzieli, że młoda kobieta była płatnym zabójcą i zbrodniarzem wojennym.

Ta dziewczyna wstąpiła do syjonistycznej armii okupacyjnej w wieku dwudziestu lat i służyła tam przez pełne sześć lat.

W tym czasie praktykowała wszystkie formy syjonistycznej agresji i terroru przeciwko narodowi palestyńskiemu i dosłużyła się stopnia majora izraelskiej armii.

Najważniejszy problem nie tkwi w jej zbrodniach, ale w jej wypowiedziach.

Przyznała na żywo w telewizji podczas programu, że zabijała palestyńskich Arabów, w tym dzieci, w okupowanej Palestynie.

Wydawało się, że prezenter ukraińskiego programu telewizyjnego nie uwierzył w to, co usłyszał, więc powtórzył pytanie:

Powiedziałaś, że zabiłeś dzieci?

Yelena odpowiedziała: Tak

I oczywiście wykrywacz kłamstw wykazał, że to w 100% prawda.

Yelena przyznała też, że nie czuła smutku, gdy zabijała wrogów, i że to jej dowódca batalionu, w którym służyła, nakazał hej zabijać palestyńskie dzieci.

Yelena powiedziała, że jest gotowa wrócić do „Izraela” i dalej walczyć z Palestyńczykami!!

Nie żałowała swoich zbrodni, i sumienie jej nie dręczyło.

Ale na szczęście ona sama zginęła w ten sam sposób, w jaki zabijała dzieci w okupowanej Palestynie.

Wyobraź sobie rozmiary nienawiści, rasizmu i wrogości nawet wobec dzieci palestyńskich i arabskich. Eleny Zakusilo miała być kobietą i matką, a gdyby żyła dłużej, urodziłaby dzieci. Wyobraź sobie, jak wychowywałaby swoje dzieci.

Ta dzika, złośliwa i rasistowska dziewczyna, była pełna nienawiści i wrogości do narodu palestyńskiego.

Bóg jednak patrzy i osądza zbrodnie.

Eleny Zakusilo zginęła wraz ze swoją matką w rosyjskim bombardowaniu, którego celem był sąsiedni dom, w ukraińskim mieście Bucza.

Jest to jedna z wielu historii tysięcy żydowskich i nieżydowskich najemników, którzy dołączyli do armii syjonistycznej, aby zabijać Palestyńczyków i zająć ich ziemię.

Uwaga: oglądając wideo, spójrz na twarze Ukraińców, którzy byli oszołomieni i zszokowani słowami i zeznaniami tej zbrodniarki.

Ukraińcy to większości dobrzy ludzie.

https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5009200,00.html?fbclid=IwAR1lT5E3KD2X8YAVaXla8aSkMjYqynH2eu2pnksIRqtVu2o8Hn7wgtUlaBY

Nidal Hamad

11-03-2022