Totalna bzdura

Nidal Hamad

Dla tych, którzy się cieszą z tragedii ludzkiej na Ukrainie.

Nie powinniście się cieszyć, piszę to, bo są tacy, którzy mówią, że po klęsce w Palestynie, Izrael ustanowi swoje państwo na Ukrainie. Lepiej gdyby syjoniści utworzyli to państwa w USA lub Niemec, nawet w Anglii. Osobiście nie mam nic przeciwko temu. Ponieważ potwor wtedy wróci do domu, tak naprawdę do tych, którzy jego od 75 lat popierają i sponsorują.

Okupacja izraelska na Ukrainy oznacza to okupację Ukrainy z pomocą tamtejszych syjonistycznych Żydów. A co Rosja na to?.

Moim zdaniem to po prostu totalna bzdura.

To jest tylko teorią, nawet przy syjonistycznych zdolnościach. Po oni nie znają ani uznają żadnej moralnej i ludzkich granic.

Jest rzeczą wiadomą, że syjoniści mogą zdradzić dowolną osobę lub jakikolwiek rząd i kraj na świecie, w tym USA, Wielką Brytanię czy Niemcy, ich największych sponsorów i sojuszników.

Izraelska okupacja nie skończy się i nie zniknie z okupowanej Palestyny, dopóki jej nie pokonamy i nie wypędzimy syjonistów z naszej Ojczyzny.

Jest nieuchronne, że to kiedyś zrobimy. To tylko kwestia czasu.

Na Ukrainie powinni być Ukraińcy, bo Ukraina jest Ojczyzną i ziemią narodu ukraińskiego. Może byłoby dla nich lepiej, gdyby rząd Zełenskiego nie był w władzy. Może Ukraina naprawdę będzie suwerenna bez władzy politycznej prezydenta Zelenskiego i jego ekipę.

Nadal Hamad

22-03-2022