Polski - Słowiańskiالأرشيف

Zbrodnie bez granic – Tekst: Nidala Hamada

Polityka niszczenia i wysadzania domów prawdopodobnie nigdy nie była stosowana przez żadnych okupantów na świecie. To barbarzyńska i brutalna syjonistyczno-izraelska innowacja. Nawiasem mówiąc, syjoniści przodują w opracowywaniu metod tortur oraz zabijania, jestem pewien, że wyprzedzili wszystkich przestępców, bandytów i okupantów, którzy ich poprzedzili we współczesnej historii świata, w czasie wyniszczającej Pierwszej i Drugiej Wojnie Światowej.

Dwie wojny światowe są wytworem Europy, podobnie jak syjonistyczne państwo ,,Izrael”.

W ,,izraelskim” państwie okupacyjnym oficjalne prawo zezwala armii okupacyjnej na burzenie i wysadzanie palestyńskich domów jako formę zbiorowej kary dla palestyńskich rodzin.

To prawo jest używane od dziesięcioleci, a tysiące palestyńskich domów i mieszkań zostało już zburzonych i wysądzonych w powietrze.

Terrorystyczne prawi, izraelskie” przewiduje wysadzenie domu rodzinnego każdego Palestyńczyka, który podejmuje akcję militarną przeciwko syjonistycznej armii okupacyjnej i państwu ,,Izrael”.

Te zdjęcia pochodzą z przedwczoraj, z soboty, 7 maj 2022 roku, saperzy z korpusu inżynieryjnego izraelskiej armii wysadzili w powietrze dom Omara Jaradata – palestyńskiego więźnia oskarżonego o zorganizowanie ataku ruchu oporu przeciwko izraelskiej armii i żydowskim osadnikom na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu.

Dzięki komentarzowi do tego artykułu mojego przyjaciela, palestyńskiego pisarza Muhammada Abu Saady, wiedziałem, że: „Pochodzenie tego prawa sięga imperium zła, Wielkiej Brytanii podczas okupacji Palestyny”.
Oznacza to, że to terrorystyczne prawo zostało zatwierdzone przez kolonialną Wielką Brytanię podczas okupacji Palestyny ​​przed okupacją żydowsko-syjonistyczną w 1948 roku. Ustawa ta została przyjęta przez izraelskie państwo okupacyjne i obowiązuje do dziś.

Nidal Hamad

9-05-2022