Zełenski, prezydent Ukrainy i izraelski osadnik – Nidal Hamad

Komik Władimir Zełenski, który jest prezydentem Ukrainy, uważa, że ​​cały świat powinien być z Ukrainą i przeciw Rosji, Zełenski uważa ze cały świat powinien się owinąć ukraińska flagą na znak solidarności z Ukrainą i sprzeciwu wobec rosyjskiej inwazji.

Ale prezydent Ukrainy znowu źle rozumie świat, który jest teraz podzielony na dwie opcje.

Jedna opcja ślepo podąża za Stanami Zjednoczonymi, a także za ojczyzną Zełenskiego „Izraelem”, gdzie niektórzy Żydzi z jego kraju zajmują ziemię i domy Palestyńczyków.

Druga opcją na wszelki wypadek stoi po stronie Rosji i uważają, że Rosjanie bronią swojego bezpieczeństwa przed Stanami Zjednoczonymi i NATO.

Trzecia opcją sprzeciwia się wojnie w ogóle wojnie i okupacji innych krajów, oraz wysiedlaniu ludności cywilnej, jak to miało miejsce w przypadku Palestyńczyków w 1948 roku.

Świat jest jak zwykle podzielony, ale nie jest to już świat głupi, jak niektórzy światowi przywódcy. Weźmy na przykład ukraińskiego prezydenta Zełenskiego, którego zachodnie media starają się podkreślić, jako przywódcę, męża stanu, który broni Ukrainy przed brutalną rosyjską inwazją.

Zełenski był i nadal jest komikiem, mimo że jest głową państwa. Jest prezydentem zainstalowanym za pieniądze ruchu syjonistycznego i międzynarodowego lobby żydowskiego.

Dziwne jest to, że Rosja, która utrzymuje najlepsze stosunki z syjonistycznym Izraelem i „izraelskim” przywództwem od Bennetta do Netanjahu, Liebermana i wszystkich żydowskich syjonistycznych zbrodniarzy wojennych, nie mówi nic o „izraelskiej” kontroli Ukrainy i udziale w eliminowaniu rosyjskich wpływów w tym kraju.

Mówi się, że na Ukrainie mieszka 9 tysięcy obywateli Izraela.

Co oni tam robią?

Prezydentowi Ukrainy nie przyszło do głowy, że sam popierał agresję, i syjonistyczne osadnictwo w okupowanej Palestynie. Stanął ramię w ramie z syjonistycznym katem przeciwko palestyńskiej ofierze, kiedy rozwinął z „izraelską” flagę i poparł uznanie okupowanej Jerozolimy za stolicę syjonistycznego bytu, mimo że prawo międzynarodowe i ONZ uznają ją za ziemię okupowaną. Zełenski wspierał także żydowskie osiedla na Zachodnim Brzegu Jordanu i okupowanych Syryjskich Wzgórzach Golan.

Popierał także izraelskie ataki na Palestyńczyków w oblężonej Strefie Gazy i potępiał „pociski” palestyńskiego ruchu oporu, które, jak powiedział, spadały na niewinnych żydowskich cywilów w „Izraelu”.

Nie okazał żadnego współczucia, litości dla tysięcy palestyńskich ofiar, zabitych i rannych, w tym setek dzieci, podczas izraelskiej agresji na Strefę Gazy w maju 2021 roku.

Jego uczuć do Izraela nie zachwiało ludobójstwo w Gazie, ani blokada tego miasta przez ostatnie 15 lat

Syjonistyczna okupacja Palestyny ​​tez nie wywarła wrażenia na obecnym prezydencie Ukrainy.

Zełenski, który teraz pije z tego samego kielicha wojny i śmierci, obwinia nawet premiera swojej drugiej ojczyzny – Izraela, o to ze izraelscy politycy popierają Rosję.

Zarzuca mu się brak jasnego i szczerego stanowiska.

W czwartek 3 marca 2022 roku Zełenski oświadczył, że „nie czułby Naftali Bennett, syjonistyczny premier, był owinięty flagą Izraela swojego kraju”.

Opublikowała to syjonistyczna gazeta „Izrael”.

Izraelski dziennikarz Yedioth Ahronoth w tej samej gazecie, stwierdził: ,,Zełenski chce uzyskać większe poparcie „Izraela”.

Zełenski postrzega syjonistyczne państwo Izrael, jako piękny obraz i nie widzi brutalnej okupacji Palestyny, która trwa od 1948 roku do dziś.

Zełenski nie widzi Izraelskich dopuszcza się masakr, czystek etnicznych i terroru. Chociaż jest wielu „Izraelczyków”: polityków, dziennikarzy, pisarzy i naukowców, którzy zdemaskowali syjonistyczny terroryzm, i zbrodnie przeciwko ludzkości popełnione przez władców syjonistycznego bytu

Nidal Hamad

7 -marca 2022