Polski - Słowiańskiالأرشيف

żydowscy osadnicy świętowali spalenie palestyńskiej rodziny Dawabsha.

Palestyńska rodzina Dawabsha

Pod koniec sierpnia 2023 roku żydowscy osadnicy świętowali spalenie palestyńskiej rodziny Dawabsha.

Grupa syjonistycznych Żydów, rasistowskich faszystowskich osadników, zbrodniarzy wojennych, morderców i okupantów świętuje, tańcząc, śpiewając i trzymając noże nad zdjęciami palestyńskiej rodziny Dawabsha, która została spalona przez żydowskich osadników pod koniec lipca 2015 roku , gdy spała w swoim domu w wiosce Douma w okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu. Pożar doprowadził do śmierci ojca, matki i półtorarocznego dziecka, a także do ciężkich poparzeń brata.
Syjonistyczna mentalność wszystkich żydowskich okupantów w „Izraelu” jest mentalnością terrorystyczną, rasistowską i pełną nienawiści. Są po prostu terrorystami, mordercami i rasistami i pod każdym względem przypominają nazistów, z wyjątkiem jednego: kochają siebie jako Żydów, a naziści nienawidzili Żydów i kochali tylko aryjskich Niemców.
To, co zbrodniczy żydowscy osadnicy zrobili i robią, jest nie do przyjęcia dla żadnego ludzkiego umysłu. Przestępcy i seryjni mordercy tańczą, aby uczcić rzeź swoich ofiar i wzywają do większych zbrodni, zabijania i palenia.
Pisząc to, próbuję stukać w ściany globalnego rezerwuaru ciszy i przełamać mury zachodniej obojętności. Pokazanie, że żydowscy osadnicy popełnili jedną z najohydniejszych zbrodni od czasu powstania żydowskiej syjonistycznej jednostki okupacyjnej “Izrael” utworzonej w 1948 roku w okupowanej Palestynie.
Celebrowanie masakr, i zbrodni popełnionych na narodzie palestyńskim oraz uświęcanie zbrodniczych Żydów, którzy ich dokonywali, takich jak Baruch Goldstein, który dokonał masakry w meczecie Ibrahimi, w Hebronie, i innego zbrodniarza Ben Uliela”, który dokonał zbrodnia spalenia rodziny Dawabsha w Duma, koło Nablusu. Ten przestępca pochodzi z „Hill Boys”, syjonistycznego, faszystowskiego gangu terrorystycznego złożonego z żydowskich osadników.
Dziś, w czwartek 14 września 2023 roku., grupa 14 przedstawicieli koalicji rządzącej w „izraelskim” Knesecie wysłała list do szefa Służby Bezpieczeństwa Ogólnego „Shin Bet”, żądając polepszenia warunków odsiadywania kary zbrodniczego osadnika Ben Uliela.
Niektórzy z nich nawet wątpią czy popełnił on tą ohydną zbrodnię przeciwko rodzinie Dawabsha.
On i jego towarzysze osadnicy spalili palestyńską rodzinę, gdy Ci spali w swoim domu, co doprowadziło do śmierci ojca Saada, matka Reham i niemowlę Ali, podczas gdy dziecko Ahmed doznał poważnych oparzeń.
Dziś w mediach przeczytałem, że Minister Dziedzictwa ,,Izraela”, Amihai Eliyahu z partii „Otzma Yehudit” (Siła Żydowska), której przewodniczy minister Ben Gavir, w rozmowie z władzami kwestionował wiarygodność skazania za zbrodnię żydowskiego osadnika-zabójcy Strona internetowa „Yedioth Ahronoth” podała że ,,izraelski” minister dodał: „Nie wiem, czy on zabił, czy nie. Nie ufam dzisiejszemu sądownictwu w Izraelu, jest ono skażone polityką”.
W każdym razie w syjonistycznym panstwie okupacyjnym toczy się wielka kampania żądająca złagodzenia warunków więzienia dla zabójcy rodziny Dawabshów, żydowskiego terrorysty Ben Uliela. Dzieje się to w ramach prowadzonej dla niego od pewnego czasu kampanii, w której biorą udział członkowie Knesetu i kilka partii.
12 grudnia 2015 roku Arik Bender, korespondent izraelskiej gazety „Maariv”, zacytował „izraelskiego” członka Knesetu z partii Żydowski Dom, Bezalela Smotricha – obecnie ministra w rządzie Netanjahu, który powiedział: Zabójstwo dokonane przez „izraelskich” osadników przeciwko rodzinie Dawabsha w Duma na Zachodnim Brzegu nie jest aktem terrorystycznym!

Nidal Hamad
@al-safsaf.com
14-09-2023

Obejrzyj film przedstawiający żydowskich osadników świętujących zbrodnię pod linkiem poniżej:

https://www.facebook.com/100092553248541/videos/3943523075874385