Ibrahim Abu Jakub 1987-2020, Tekst Nidal Hamad

 

Ibrahim Abu Jakub 1987-2020 Tekst Nidal Hamad

Wczorajszego słonecznego dnia pod palestyńskim mieście Salfit, (które jest otoczone izraelskim murem i żydowskimi osiedlami) 33-letni Ibrahim Abu Jakub wyszedł na spacer.

Był bardzo szczęśliwy, ponieważ miał wkrótce zawrzeć związek małżeński.

Ten piękny i słoneczny dzień był ostatnim w życiu Ibrahima Abu Jakuba.

Ibrahim poszedł wieczorem razem ze swoimi przyjaciółmi, do południowej części Kufer Haris, wioska pobliżu Salfit, aby świętować słońcem.

Izraelscy żołnierze stojący na wieży strażniczej zaczęli nagle i bez powodu strzelać do bezbronnych młodych Palestyńczyków.

Izraelska kula trafiła Ibrahima w szyję.

Ibrahim zginął na miejscu.

Jego przyjaciel został trafiony w udo i trafił do szpitala.

Ibrahim Abu Jakub nie jest ani pierwszym, ani ostatnim Palestyńczykiem zabitym przez izraelskich okupantów, którzy zabijają Palestyńczyków dla zabawy.

Palestyńczycy są dla nich dziką zwierzyną.

Przypomina to zbrodnie SS-Mannów i gestapowców w Europie Środkowej i Wschodniej, w czasie Drugie Wojny Światowej.

Żydzi doświadczyli Holocaustu, i byli mordowani przez niemieckich nazistów.

Podczas Drugiej Wojnie Światowej i również przed wybuchu wojna mnóstwo europejskich Żydów przybyło do Palestyny, ponieważ taki był plan Ruchu syjonistycznego, plan okupowanie i zajmowanie Palestyna.

Okupowali naszej ziemie i ojczyzny i założyli państwo Izrael i od razu zaczęli stosować te same metody, co niemieccy naziści stosowali w Europie. I co kolonialiście zachodnie stosowali przeciwko Indian w Ameryce.

Potwierdza się psychologiczna teza, że ofiary bardzo często stają się katami i nabierają takich samych cech jak ich oprawcy.

Niestety wielu polityków w Europie i w Polsce tego nie rozumie i popiera Izrael, mimo zbrodni, jakie ten kraj popełnia na palestyńskim narodzie. “

Niestety są tacy w Europie i w Polsce, którzy są pod wrażeniem i zdumieni izraelskim syjonistycznym doświadczeniem terrorystycznym.

 

10 lipca 2020